Карта

Дешеві рейси з Київ до Нью-Йорк

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Нью-Йорк

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

9 473грн.

Пряма авіакомпанія

1

Рейсів на тиждень

5

Середній час рейсу, загальна відстань 7515 км

9год. 45хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Ukraine International

Нью-Йорк Джон Ф. Кеннеді, Нью-Йорк Ньюуорк, Ла Ґвардія (Нью-Йорк) і Міжнародний аеропорт Стюарт

4 аеропорти

Запитання та відповіді

У місті Нью-Йорк 4 аеропорти: Нью-Йорк Джон Ф. Кеннеді, Нью-Йорк Ньюуорк, Ла Ґвардія (Нью-Йорк) і Міжнародний аеропорт Стюарт.
Найкраща ціна на рейс Київ – Нью-Йорк, знайдена Skyscanner, становить 9 473грн.. Ціна розраховується на підставі пропозицій різних авіакомпаній. Це найнижча ціна в цьому місяці.
Середній час у дорозі на рейсі Київ – Нью-Йорк: 9год. 45хв.
Прямі рейси Київ – Нью-Йорк виконує одна авіакомпанія.
Кількість рейсів Київ – Нью-Йорк на тиждень у місяці серпень: 5.

Дешеві авіаквитки з Києва до Нью-Йорка

Інформація достовірна станом на листопад 2015 року.

Авіакомпанії, що виконують рейси з Києва до Нью-Йорка

Нью-Йорк обсулговують три міжнародних аеропорти. Два з них, Ла Гуардія та Аеропорт імені Джона Кеннеді розташовані в межах міста, на Лонг-Айленді. Ще один, Ньюарк-Ліберті, знаходиться у сусідньому штаті Нью-Джерсі.

Прямий рейс з Києва до Нью-Йорка виконує авіакомпанія МАУ. Перельоти з однією та двома пересадками пропонують LOT, KLM, Delta, AirFrance, United, Lufthansa, BritishAirways, Iberiaта інші.

В аеропорту вильоту

Рейси з Києва у Нью-Йорк відправляються з Міжнародного аеропорту Бориспіль, що знаходиться у 35 км на схід від Києва. Реєстрація пасажирів на міжнародні рейси розпочинається за 3 години та завершується за 40 хвилин до вильоту.

Найшвидший спосіб дістатися з Києва до аеропорту Бориспіль – автобуси SkyBus. Вони від’їжджають від залізничного вокзалу з інтервалом у 20 хвилин та доставляють пасажирів до  терміналів В та D. Вартість квитка – 50 гривень, час у дорозі не більше 50 хвилин. Доїхати на таксі з центральної частини Києва до аеропорту Бориспіль стане щонайменше у 120 гривень.

В аеропорту прибуття

Між Києвом та Нью-Йорком є різниця в часі. Вона складає плюс 7 годин у Києві відносно Нью-Йорка.

Для відвідування Сполучених Штатів Америки громадянам України потрібна віза. 

Рейси зі Львова приймають усі три міжнародні аеропорти Нью-Йорка. Від аеропортів Джона Кеннеді та Ньюарк-Ліберті до різних районів міста та станцій метро курсують електропоїзди AirTrain. Вартість проїзду – 7,75 доларів, час у дорозі – від 50 до 75 хвилин в залежності від пункту призначення.

Від аеропорту Ла Гуардія що півгодини відправляються автобуси-експреси до залізничних станцій Grand Central Station та Penn Station, проїзд коштує 13 доларів. Кілька автобусних маршрутів також з’єднує аеропорт з Манхеттеном та Квінсом.

В Нью-Йорку

Нью-Йорк хоч і не є столицею Сполучених Штатів Америки, але, безперечно, є її серцем. Якщо ви бажаєте побачити справжню сучасну Америку – почніть саме з Нью-Йорку. Лише музеїв у Нью-Йорку більше 400. Також у місті понад 120 театрів, багато парків, спортивних та розважальних арен, нічних клубів.

Ціни у Нью-Йорку дещо дорожче, ніж на іншій території США. Найдешевший спосіб перекусити – вуличний фаст-фуд, страви коштують від 5 доларів. Поїсти у численних невеличких кафе або мережевих ресторанах швидкого харчування стане від 18 доларів на одного. Відвідати удвох ресторан середньої цінової категорії коштуватиме щонайменше 80 доларів. Вартість однієї страви у ресторанах вищого класу починається з 30 доларів.

Вибір житла у Нью-Йоркудуже великий. Самий доступний варіант – різноманітні хостели, вартість місць в яких залежить від району міста, мінімальна вартість доби проживання –  35 доларів. Одномісні номери в готелях рівня 3 зірки коштують від 45 доларів. 5-зіркові готелі пропонують проживання від 210 доларів за добу.

Міський транспорт Нью-Йорку – один з найбільш розвинених у світі. Метрополітен Нью-Йорку налічує 469 станцій, розташованих по чотирьох з п’яти районів міста. Вартість разової поїздки 2,75 долари. Автобусна мережа Нью-Йорку – це більше 200 маршрутів. Проїзд у автобусі коштує від 2,25 долара. Також у Нью-Йорку є канатна дорога та працює безкоштовний паром між Манхеттеном та Статен-Айлендом. Вартість поїздок на таксі Нью-Йорком розраховується за тарифом 0,4 долара за кожні 267 метрів дороги.

Клімат Нью-Йорку субтропічний океанічний. Зима м’яка та відносно тепла, нетривала. Температура взимку рідко коли падає нижче -10 0С. Літо тепле, під час спекотне, середня температура влітку +23 0С. Взагалі Нью-Йорк комфортно відвідувати будь-якої пори року.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.