Карта

Дешеві рейси з Київ до Париж

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Париж

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

2 554грн.

Прямі авіакомпанії

2

Рейсів на тиждень

22

Середній час рейсу, загальна відстань 2032 км

3год. 15хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Ukraine International

Париж Шарль де голль, Париж Орлі і Париж Бове

3 аеропорти

Інформація про переліт з Києва до Мінську

Інформація актуальна у грудні 2015 року

Прямий переліт з Києва до Мінську здійснюють Українські Міжнародні Авіалінії (UIA),та авіакомпанія Belavia. Тривалість рейсу становить 50-55 хвилин, тож менше ніж за 1 годину ви можете опинитися за необхідності у білоруській столиці.Зручний рейс з пересадкою пропонує AirBaltic. Пересадка у Ризі триває 1 годину.

До аеропорту Бориспіль ви доїдете від центрального київського залізничного вокзалу на автобусіSkybusза 60 гривень* і 1 годину, або за 40 гривень* та 30 хвилин від станції метро Харківська, яка знаходиться на виїзді з міста на Бориспільське шосе. Вильоти до Мінську нині відправляються з терміналу D. Ви також можете замовити таксі. У такому випадку подорож до аеропорту коштуватиме вам щонайменше 250-300 гривень*. Ми радимо вам звертатися до офіційних служб таксі для замовлення машини. Вони зможуть надати вам інформацію про кілометраж та видати чек.

Всі рейси з Києва, як міжнародні рейси, приймає Мінський аеропорт 2. Найдешевший і найдовший спосіб дістатися з аеропорту до центру міста – поїзд. Вартість квитка становить 25 000 білоруських рублів*. Дорога займає 1 годину. Поїзди ходять лише 5 разів на день. Більш зручний спосіб потрапити до центру міста - автобус. Від терміналу відправляються автобуси до Центрального мінського автовокзалу.  Квиток коштує приблизно 33 900 рублів*. Таксі – це найшвидший варіант, оскільки за 45 хвилин ви опинитеся у центрі Мінську. Але вартість становить приблизно 300 000 рублів.

Рідко літаки рейсів з декількома пересадками прибувають до аеропорту Мінськ 1. Аеропорт розташований поряд з історичним центром. Зручне транспортне сполучення дозволяє швидко дістатися до центрального автобусного і залізничного вокзалів. У п'яти хвилинах їзди від аеропорту знаходиться найближча станція мінського метро.

Для подорожі до Білорусії громадянам України не потрібна віза за умови перебування на території сусідньої нам країни не більше 30 днів.

Місце призначення подорожі: Мінськ

Різниця в часі між Києвом та Мінськом відсутня. Міста знаходяться у часовому поясі UTC+ 2 години.

У порівнянні з Києвом, Мінськ вражає низькими цінами. Однак імпортних товарів в Білорусії мало. Ресторанів у Мінську не так багато як у європейських столицях. Національна кухня дуже схожа на українську. Можна сказати, що нових страв для себе ви не знайдете. Однак вражає якість білоруських продуктів.

З історичної точки зору у Мінську не дуже багато цікавих пам’яток. Про самобутність білоруської культури нагадують лише стародавні храми і будинки, які збереглися в історичному центрі Мінська. У Троїцькому передмісті можна побачити будівлі 20-го століття і прогулятися старовинними вуличками з бруківки. Цікавою є будівля Бібліотеки та Національний історичний музей. Національний художній музей Мінська містить одну з найбагатших колекцій образотворчого мистецтва у Східній Європі.

Загалом, Мінськ – чисте і привабливе для туристів місто. Білоруська столиця – затишна і спокійна. Все навколо нагадує радянське дитинство. До того ж, приємним відкриттям стало те, що місто має розвинену європейську інфраструктуру.

*Ціни актуальні у грудні 2015 року

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.