Карта

Дешеві рейси з Київ до Ріо-де-Жанейро

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Ріо-де-Жанейро

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

16 153грн.

Прямі авіакомпанії

0

Середній час рейсу, загальна відстань 10889 км

16год. 15хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Air France

Ріо-де-Жанейро Інтернасьонал і Ріо-де-Жанейро Сантос Дюмонт

2 аеропорти

Інформація про переліт з Києва (всі аеропорти) до Ріо-де-Жанейро (всі аеропорти)

Інформація актуальна станом на квітень 2016 року

З аеропорту Бориспіль до Ріо-де-Жанейро літають рейси з однією пересадкою. Найзручніші за тривалістю перельоту рейси пропонують авіакомпанії: Air France через аеропорт Шарль де Голль, Lufthansa та Condor з пересадкою у Франкфурт-на-Майні. Рейси з двома пересадками з Борисполя до Ріо-де-Жанейро пропонують авіакомпанії Lufthansa та Lufthansa + TAM Linhas Aéreas з пересадками у Мюнхені та Франкфурт-на-Майні, Lufthansa + TAP Portugal + Azul Airlines з пересадками у Мюнхені та Лісабоні, Ukraine International + TAP Portugal + Azul Airlines з двома зупинками у Мілані Мальпенсі та Лісабоні, Air France + British Airways з зупинками в аеропорту Шарль де Голль у Парижі та Хітроу у Лондоні.

До аеропорту Ріо-де-Жанейро Сантос Дюмонт з аеропорту Борисполя літають рейси авіаперевізників Air France + GOL Linhas Aéreas та Ukraine International + Air France + GOL Linhas Aéreas з пересадкми у Парижі (Шарль де Голль) та Сан-Паулу Гуарулос, KLM + GOL Linhas Aéreas з двома зупинками в Амстердамі та Сан-Паулу.

З аеропорту Жуляни до Сан-Паулу Гуарулос літають FlyDubai + Emirates + GOL Linhas Aéreas з пересадками в Дубаї та Сан-Паулу Гуарулос. До міжнародного аеропорту Ріо-де-Жанейро Інтернасіональ з аеропорту Жуляни рейси пропонують FlyDubai + Emirates з пересадкою у Дубаї та комбіновані рейси FlyDubai + Emirates + TAM Linhas Aéreas і FlyDubai + Emirates + GOL Linhas Aéreas з двома пересадками у дубаї та Сан-Паулу.

З Києва в Ріо-де-Жанейро літаки приймають 2 аеропорти. З аеропортів до міста доїхати можливо двома способами: таксі та автобус. Орієнтовна вартість поїздки від аеропорту Сантос Дюмонт до набережної та пляжів Копакабана - 29 бразильських реалів* та 57 бразильських реалів* з аеропорту Ріо-де-Жанейро Інтернасіональ. В аеропорту ви можете придбати ваучер, який дасть вам право на проїзд у таксі з попередньо обраним маршрутом. Це дасть можливість зекономити. Від аеропорту Інтернасіональ до центральної частини міста курсує автобус № 2018. Він зупиняється біля основних готелів і станцій метрополітену. Вартість квитка - 6 бразильських реалів*.

Місце призначення подорожі: Ріо-де-Жанейро

Ріо – найкрасивіше місто у Південній Америці!Ріо-де-Жанейро – це мальовничі пейзажи затоки Гуанабара, гучні вечірки Копакабани, Статуя Христа, яка охоплює обіймами все місто, схили Тіжука та пік Коковардо. А ще, місто відоме на весь світ завдяки запальному Бразильському карнавалу.

Різниця в часі між Києвом та Ріо-де-Жанейро – 6 годин. Стандартний часовий пояс Ріо-де-Жанейро - UTC/GMT -3 години.

При виборі місця відпочинку та проживання потрібно в першу чергу обирати район в залежності від рівня безпеки, оскільки в Ріо-де-Жанейро є безліч районів, в яких проживають люди різних соціальних груп. Найкращі райони для відпочинку - Іпанема, Копакабана і Леблон. Ціни на житло тут трохи вищі, ніж в інших районах, проте поруч заходиться набережна та пляж. Недорогі готелі розташовані в районах Даунтаун і Лапа. Найпопулярніші хостели розташовані в районі Зона Сул, дешевші варіанти – у кварталах Ботафогу, Лапа та Даунтаун.

*Ціни в квітні 2016

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.