Карта

Дешеві рейси з Київ до Ташкент

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Ташкент

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

11 198грн.

Прямі авіакомпанії

0

Середній час рейсу, загальна відстань 3121 км

7год. 20хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Turkish Airlines

Ташкент

1 аеропорт

Інформація про переліт з міста Київ до міста Ташкент

Інформація актуальна станом на квітень 2016 року.

Із аеропорту Жуляни до міста Ташкент можна дістатися з однією пересадкою, обравши один із наступних варіантів перельоту: Belavia та Uzbekistan Airways, з пересадкою у Мінську у вівторок, середу або четвер; FlyDubai та Uzbekistan Airways, з пересадкою у Дубаї – у вівторок або п’ятницю. Прямі рейси з аеропорту Жуляни до міста Ташкент не виконуються. В усі дні тижня є також варіанти перельотів з двома пересадками, які, виконують перевізники: Belavia та Utair, Belavia та Air Astana, Belavia та Aeroflot та інші.

Прямі рейси із аеропорту Бориспіль до міста Ташкент не здійснюються, але є зручні варіанти перельотів із однією пересадкою, які виконують авіаперевізники: AirAstana, з пересадкою у місті Алмати – у понеділок, вівторок, суботу та неділю; Turkish Airlines, з пересадкою у Стамбулі - щоденно; AirBaltic,з пересадкою у Ризі - у четвер та неділю. Є також перельоти з однією пересадкою, які виконуються двома різними авіаперевізниками, наприклад: Ukraine International та Uzbekistan Airways, Lufthansa та Uzbekistan Airways, Air Astana та Uzbekistan Airways. В усі дні тижня існують також різноманітні варіанти перельотів з двома пересадками.

Київ має два аеропорти, які приймають та відправляють міжнародні авіарейси – Жуляни, який розташований у межах міста Київ, на відстані приблизно 9 кілометрів від центру міста та аеропорт Бориспіль, який розташований на схід від міста на відстані приблизно 35 кілометрів від центра міста. В обидва аеропорти зручно діставатися на таксі. Дорога до Жулян займає приблизно 20-40 хвилин від центру міста, в залежності від трафіку. Дорога до Борисполя займає 30-35 хвилин. Вартість таксі до Борисполя стартує від 300 гривень*. До Борисполя можна дістатися рейсовим автобусом №322, який їде від Південного залізничного вокзалу до аеропорту. До аеропорту Жуляни зручно дістатися громадським транспортом. Поряд з міжнародним терміналом знаходиться зупинка громадського транспорту, тут зупиняється автобус №80, тролейбус №22, маршрутні таксі №499, 302, 496, та інші.

Міжнародний аеропорт Ташкентрозташований у межах міста Ташкент, у південному напрямку від центру міста на відстані 5,5 кілометрів. Найбільш зручний спосіб дістатися центру міста – скористатися послугами таксі, які знаходяться при виході з терміналу прибуття. Зверніть увагу, що ціна таксі договірна, завжди торгуйтесь щодо вартості поїздки. Також, в залежності від того, до якого району міста Ташкент вам потрібно потрапити, ви можете скористатися автобусами №11, 94, 106, 76, 61, 40, 45, 32, 67, або 47. На території аеропорту ви зможете обміняти валюту, здійснити міжнародні дзвінки, перекусити у кафе.

Аби відвідати Узбекистан, українцям не потрібно отримувати візу, але при собі необхідно мати закордонний паспорт.

Місце призначення подорожі: Ташкент

Ташкент – найбільше місто у Середній Азії із багатою історією, це столиця Узбекистану із населенням більше 2,3 мільйонів людей, що можна порівняти із населенням Києва з 2,8 мільйонів людей.

Місто розташоване на межі помірно-континентальних та субтропічних широт. Весна та осінь приходять рано. Традиційним для Ташкенту є сорокаденний період літної безвітряної спеки. Різниця у часі між Києвом та Ташкентом складає дві години, у Ташкенті на дві години більше, ніж у Києві.

Обов’язково відвідайте серце Ташкенту – площу Аміра Тимура, а також площу Хаст-Імам – релігійний центр Ташкенту, саме тут розташовані головні мечеті та медресе країни. Радимо також побачити ансамбль Шейхантаур, який складається із трьох мавзолеїв. А любителям смачно поїсти – дорога у старе місто з численними кафе, де можна скуштувати справжній узбекський кебаб, шаурму та плов з бараниною.

*Ціни в квітні 2016 року

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.