Карта

Дешеві рейси з Київ до Токіо

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Токіо

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

14 579грн.

Прямі авіакомпанії

0

Середній час рейсу, загальна відстань 8228 км

15год. 20хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Lufthansa

ТокІо Наріта і Токіо Ганеда

2 аеропорти

Інформація про переліт з Києва до Токіо

Інформація актуальна станом на березень 2016 року

Маршрут Київ –Токіо відомий серед ділових людей. Вони полюбляють комфорт, та охоче заощаджують свій час. Туристи – менш вибагливі, однак також прагнуть обрати рейс до Токіо з найкоротшою пересадкою. Такі рейси пропонують авіакомпанії:

- KLM з пересадкою в Амстердамі (тривалість рейсу 16 годин 50 хвилин) з аеропорту Бориспіль до Токіо Наріта (NRT);

- Ukraine International + Air China з пересадкою в аеропорту міста Пекін (PEK) з аеропорту Бориспіль до Токіо Ганеда (тривалість перельоту 20 годин 10 хвилин);

- AirFrance з пересадкою в аеропорту Шарль де Голь у Парижі з аеропорту Бориспіль до Токіо Ганеда (тривалість перельоту 26 годин 30 хвилин);

- Turkish Airlines з пересадкою в аеропорту Стамбулу імені Ататюрка з аеропорту Бориспіль до Токіо Ганеда (тривалість перельоту 16 годин 10 хвилин);

- Lufthansa з пересадкою у Мюнхені з аеропорту Бориспіль до Токіо Ганеда (тривалість перельоту 17 годин 30 хвилин), а також рейс тривалістю 25 годин сумісно з Japan Airlines та пересадкою у Франкфурті;

Зручні варінти з двома пересадками пропонують авіаперевізники Ukraine International, Belavia та Japan Airlines. Прямих рейсів з київських аеропортів до Токіо немає.

Аеропорт Борисполя, з якого здійснюються рейси за маршрутом Київ – Токіо, знаходиться на відстані 35 кілометрів від Києва і з’єднаний зі столицею України автомагістраллю. Доїхати від Києва до аеропорту можливо на таксі, власному автомобілі та автобусі, який курсує від Південного залізничного вокзалу до терміналів. Відправлення здійснюються з терміналу D.

У Токіо рейси з Києва (з пересадками) приймають два аеропорти - Наріта і Ганеда.

Аеропорт Наріта знаходиться на відстані 60 кілометрів на північний схід від Токіо. Він приймає всі міжнародні рейси, крім рейсів тайванської компанії China Airways, які прибувають в аеропорт Ганеда. Між терміналами 1 і 2 аеропорту курсують зручні безкоштовні шатл-баси. Зверніть увагу, що аеропорт не працює вночі. У залі прильоту є автоматичні і складські камери схову. З аеропорту Наріта до центру Токіо можна доїхати на маршрутних автобусах Airport Limousine Bus і Airport Express Bus. Вартість проїзду складає 2500-3500 єн*. Автобуси відправляються раз на годину, а час в дорозі складає близько двох годин через значний трафік. Квитки можна придбати в касах в аеропорту. За 2900 єн* ви за 90 хвилин доїдете до Токіо за поїзді Наріта Лімітед Експрес.

Другий аеропорт Токіо – Ганеда – знаходиться на відстані 16 кілометрів від міста. Двічі на годину до центрального вокзалу Токіо відправляються рейсові автобуси. Дорога займає 1 годину 15 хвилин; вартість квитка - 3000 єн*. Крім того, у кожному з терміналів є залізнична станція, з якої можна дістатися до центру міста на поїзді. Час в дорозі - 20-30 хвилин. Квиток коштує 400-470 єн*.

Місце призначення: Токіо

Різниця в часі між Києвом та Токіо становить 7 годин. Клімат Японії значно відрізняється в різних регіонах архіпелагу, оскільки країна витягнута з півночі на південь. В Токіо, зокрема, чітко виділяються чотири пори роки зі всіма характерними особливостями для кожної.

Токіо – дороге місто. За результатами Economist Intelligence Unit у 2013 столиця Японії зайняла перше, а у 2014 – шосте місце в рейтингу найдорожчих столиць світу.

Готелі Японії спрямовані на бізнес клієнтів, тому мають здебільшого лаконічне оформлення та чіткий сервіс.

Плануючи відвідати Токіо, пам’ятайте, що це місто працює 24 години на добу 7 днів на тиждень.

*Ціни актуальні у березні 2016

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.