Карта

Дешеві рейси з Київ до Загреб

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Загреб

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

5 357грн.

Прямі авіакомпанії

0

Середній час рейсу, загальна відстань 1200 км

4год. 15хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Lufthansa

Загреб

1 аеропорт

Інформація актуальна станом на липень 2016 року

З аеропорту Київ Бориспіль до міжнародного аеропорту Загреба літають Air Serbia з пересадкою в аеропорту Бєлграда, Turkish Airlines через аеропорт Стамбулу, Ukraine International + Austrian Airlines через Відень, British Airways з пересадкою у Лондоні в аеропорту Хітроу, Lufthansa + Croatia Airlines через Мюнхен чи Франкфурт.

Аеропорт Бориспіль знаходиться на відстані 37 кілометрів від міста. Найзручніший варіант доїхати до міжнародного аеропорту Бориспіль – автобус Sky Bus, власний автомобіль, або таксі. Дорога від центру міста до аеропорту на автобусі займає 40-60 хвилин, в залежності від інтенсивності дорожнього руху. На таксі можна дістатися аеропорту за 30-40 хвилин за 300 - 400 гривень*. Автобус коштуватиме від 40 гривень*.

З аеропорту Київ Жуляни до міжнародного аеропорту Загреба летить Fly Dubai через аеропорт Дубаї.

Аеропорт Жуляни – другий за значенням аеропорт Києва, однак дуже компактний, зручний з вигідним місце-розташуванням. Завдяки близькістю до центру, до аеропорту прямують близько семи маршрутів автобусів, маршрутних таксі та тролейбусів. Проїзд коштує 4-6 гривень*.

Міжнародний аеропорт міста Загреб розташований на відстані 15 кілометрів від хорватської столиці в районі Плесо, неподалік від міста Велика Гориця. Автобус Croatia Airlines відправляється від аеропорту до Загребу кожні 20 хвилин. Проїзд коштує 25 кун*. Вранці та після 8 годин вечора до столиці ви зможете дістатися на місцевому таксі. Таксі від аеропорту до центру міста Загреб коштуватиме в середньому 150 кун*.

Місце призначення подорожі: Загреб

Різниця в часі між Києвом та Загребом становить 1 годину.Українська столиця влітку живе за часом UTC/GMT + 2 години, тоді як Загреб знаходиться у поясі UTC/GMT + 1 година.

Знайомство з містом варто почати з площі Йосипа Елачича, в центрі якого знаходиться його пам’ятник. Будинки, які оточують площу, належать здебільшого до класицизму, деякі мають чіткі риси бароко та конструктивізму.Одна з найвизначніших пам'яток розташована прямо за площею Йосипа Елачича - Загребський собор. Будівля собору була зведена в десятому столітті, від неї практично нічого не залишилося, оскільки у дев’ятнадцятому столітті після землетрусу собор повністю перебудували. На вулиці Дольний град ви обов'язково побачите будівлю Хорватського національного театру у стилі віденського бароко, побудовану за проектом австрійських архітекторів Фердинанда Фельнера та Германа Гельмера.

Готелі – не найпоширеніший варіант проживання в столиці Хорватії. У Загребі користуються популярністю апартаменти, кімнати в приватних квартирах та будинках, і молодіжні хостели. Якщо ви маєте скромний бюджет, резервуйте житло заздалегідь, або приїжджайте до Загребу в міжсезоння, коли ціни на проживання нижчі в півтора рази.

Столиця Хорватії пропонує туристам тисячі закладів зі смачною і ситної кухнею, яка має феєричний вибір страв. Хорватська кухня дуже смачна, вона має легкі італійські нотки.Справжня родзинка хорватського кулінарного мистецтва – стейк, який кухарі Загреба готують за особливим рецептом. З десертів серед місцевих жителів дуже популярні пряники і крафни чи пончики з шоколадом.

Насолоджуйтеся вашою подорожжю до Загребу, зануртеся в атмосферу міста, яке динамічно розвивається і адаптується до тисячі туристів, абсорбуючи нові культури та традиції, і в той же час, зберігаючи вірність місцевим звичаям.  

*Ціни актуальні на липень 2016 року

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.