Карта

Дешеві рейси з Лондон до Нью-Йорк

Дані рейсу з пункту Лондон до пункту Нью-Йорк

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

8 347грн.

Прямі авіакомпанії

15

Рейсів на тиждень

226

Середній час рейсу, загальна відстань 5566 км

7год. 30хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

British Airways

Нью-Йорк Джон Ф. Кеннеді, Нью-Йорк Ньюуорк, Ла Ґвардія (Нью-Йорк) і Міжнародний аеропорт Стюарт

4 аеропорти

Інформація достовірна станом на січень 2016 року.

Авіакомпанії, що виконують рейси з Лондона до Нью-Йорка

Мешканців Нью-Йорка та навколишніх агломерацій обслуговують три аеропорти – Ньюарк Ліберті, аеропорт імені Джона Кеннеді та Ла Гуардія. Від них до центральної частини міста13, 18 та 12 мильвідповідно.

З Лондона до Нью-Йорка щоденно здійснюється десятки прямих рейсів. Обирайте серед пропозицій від авіакомпаній Virgin Atlantic, Norwegian, Delta, KLM, Air France, Austrian Airlines, United, Lufthansa, Iberia, British Airways, Finnair та інших.

У аеропорту вильоту

Гітроу, Лондон Сіті, Лутон, Станстед, Гатвік та Саузенд – шість аеропортів, розташованих безпосередньо в Лондоні та неподалік від нього. Від центру Лондона до будь-якого з цих аеропортів не більше 30 миль. Рейси з Лондона до Нью-Йорку відправляються з усіх аеропортів, крім Саузенда.

Реєстрація пасажирів на рейси розпочинається за 2-3 години та завершується за 40 хвилин до вильоту.

З Лондону до аеропорту Гітроу можна дістатися метро (на території аеропорту є три станції), автобусами (маршрути Х26 та N9) або спеціальними поїздами-експресами Heathrow Express та Heathrow Connect, які декілька разів на годину відправляються з вокзалу Паддінгтон.

До аеропорту Гатвік з вокзалу Вікторія кожні 15 хвилин від’їжджають поїзди Gatwick Express та Southern. Також з центру Лондона до Гатвіка йдуть автобуси маршруту А3.

Експреси Stansted Express – найшвидший спосіб дістатися аеропорту Станстед. Також до ваших послуг чимало автобусів з різних районів Лондона. Номери маршрутів: А6, А8, А9, 767, А50, А51 та А52.

З вокзалу Кінгс Крос до залізничної станції поруч із аеропортом Лутон тричі на годину відправляються поїзди. Номери автобусних маршрутів, що зв’язують Лондон із цим аеропортом: А1, 757 та 714.

Лондон Сіті знаходиться на східній околиці Лондону та зв’язаний із центром міста легким метро DocklandsLightRailway. Альтернативний варіант – автобуси маршрутів № 473 (зі Стратфорду) та 474 (з Манор Парку).

Тарифи на таксі з центру Лондону до аеропортів наступні: до Гітроу – приблизно 45 фунтів, до Гатвіка – від 40 фунтів, до Станстеда – мінімум 80 фунтів, до Лутона – не менше 35 фунтів, до Лондон Сіті – 25-30 фунтів.

У аеропорту прильоту

Будь-який з трьох аеропортів Нью-Йорка – величезний та сучасний аеродромний комплекс із усіма необхідними послугами та сервісами. В аеропортах працюють десятки кафе та ресторанів, безліч магазинів, крамниці dutyfree, зони відпочинку та дитячі кімнати, є банкомати, надається безкоштовний wi-fi(перші півгодини користування).

З аеропорту імені Джона Кеннеді до центру Нью-Йорка можна дістатися на метро, поїздом AirTrainJFKабо автобусами маршрутів Q3, Q10 та В15. Також є спеціальний автобус NYCAirporter. У будь-якому разі вартість проїзду не перевищує 16 доларів.

З аеропорту Ла Гуардія до центру міста ходять лише автобуси. Номери маршрутів: Q33, Q48, Q72, Q47 та М60. Квитки коштують від 2,75 долара.

Аеропорт Ньюарк Ліберті з центральною частиною міста зв’язують автобуси та поїзди AirTraіnNewark. Номери автобусних маршрутів: 28, 37, 62, 67 та 107. Вартість проїзду 5,5 доларів. Також з аеропорту відправляються експрес-автобуси NewarkAirportExpress.

Вартість поїздки на таксі з будь-якого аеропорту до центру Нью-Йорка приблизно однакова – від 40 доларів.

У будь-якому аеропорту Нью-Йорку свої послуги пропонують чимало компаній з прокату автомобілів.

В Нью-Йорку

Нью-Йорк – одне з найбільш яскравих міст не лише Америки, а й усього світу. Це світова столиця розваг, бізнесу, моди, спорту, музики та шопінгу. Тут ви знайдете відпочинок на будь-який смак – від спокійного відвідування музеїв та мистецьких галерей (а їх в Нью-Йорку більше 300) до гучних розваг в численних нічних клубах та розважальних центрах.

Нью-Йорк один з найдорожчих мегаполісів світу, рівень цін на основні товари та послуги тут значно вищій ніж у Європі. Страви у закладах вуличного фаст-фуду коштують від 8 доларів. За 20 доларів можна пообідати в мережевих ресторанах швидкого харчування. Візит удвох в ресторан середньої цінової категорії стане від 90 доларів.

Нью-Йорк пропонує величезний вибір житла на будь-який смак та бюджет. Хостели Нью-Йорка пропонують койко-місця за ціною від 35 доларів. Найдешевші номери в трьохзіркових готелях коштують від 60 доларів, в п’ятизіркових – 185 доларів.

Головний вид громадського транспорту Нью-Йорка – метрополітен. Наразі він налічує 469 станцій, разова поїздка коштує від 2,75 доларів. Також у місті працює більше двох сотень автобусних маршрутів, квиток коштує від 2,25 доларів. Крім цього, в Нью-Йорку є канатна дорога та безкоштовний паром. Тарифи на поїздки в таксі такі: посадка 2,5 долари, кожні 267 метрів дороги – 0,4 долара.

Нью-Йорк розташований в зоні субтропічного океанічного клімату. Зима досить тепла та малосніжна, з середньою температурою +10С. Літо помірно спекотне, з великою кількістю дощів та середньою температурою +230С. Найкомфортніша пора для поїздок до Нью-Йорку – з квітня по жовтень.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.