Карта

Дешеві рейси з Львів до Берлін

Дані рейсу з пункту Львів до пункту Берлін

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

1 300грн.

Пряма авіакомпанія

1

Рейсів на тиждень

4

Середній час рейсу, загальна відстань 793 км

1год. 40хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Red Wings

Берлін Тегель і Берлін Шонефельд

2 аеропорти

Дешеві авіаквитки з Львова до Берліна

Інформація достовірна станом на листопад 2015 року.

Авіакомпанії, що виконують рейси з Львова до Берліна

Міжнародні рейси в Берліні приймають два аеропорти – Теґель і Шонефельд, що розташовані за 10 км і 22 км від міста відповідно.

Прямих рейсів з Львова до Берліна не пропонує жодна авіакомпанія, проте є чимало варіантів з однією та двома пересадками. Такі рейси пропонують авіакомпанії Air Berlin, Austrian Airlines, Belavia, KLM, Lufthansa, Pegasus Airlines, Ukraine International.

У аеропорту вильоту

Львів та Львівську область обслуговує Міжнародний аеропорт Данила Галицького, що водночас є і найкрупнішим аеропортом Західного регіону України. Сучасний термінал аеропорту надає повний спектр послуг пасажирам.

Дістатися до аеропорту можна громадським транспортом – з містом його з’єднують автобусний та тролейбусний маршрути. Автобус № 48 доставляє пасажирів до Нового терміналу від зупинки «Проспект Свободи», вартість проїзду 4 гривні. Тролейбус № 9 курсує між зупинкою «Університет Івана Франка» та Старим терміналом, вартість проїзду 2 гривні. Доїхати до аеропорту на таксі коштуватиме від 35 гривень. Власники автомобілів, що прибули в аеропорт на своєму транспорті, мають змогу скористатися платною парковкою.

У аеропорту прибуття

Різниця в часі між Берліном та Львовом складає 1 годину – у Львові на 1 годину більше.

Німеччина – країна-член Шенгенської угоди, громадянам України для в’їзду на територію Шенгенської зони потрібна віза.

Рейси з Львова у Берліні приймають два аеропорти – Шонефельд і Теґель. Обидва аеровокзали пропонують пасажирам усі послуги, необхідні для комфортної подорожі.

Від аеропорту Шонефельд до міста можна швидко і зручно дістатися громадським транспортом. Два поїзди S-Bahn відправляються від станції, до якої від аеропорту можна дійти пішки за 5 хвилин: S9 доставить пасажирів до станції Pankow, а S45 до станції Südkreu. Інтервал руху кожного поїзда 20 хвилин. Також між аеропортом та містом курсує 10 автобусних маршрутів, 2 експрес-автобуси та два нічних. Якщо передбачається подальша подорож країною, варто орендувати автомобільпросто в аеропорту.

Аеропорт Теґель відмінно інтегрований у міську транспортну систему завдяки численним автобусним маршрутам, що зв’язують його з Берліном. Зупинки автобусів розташовані поруч з терміналами А та В. Курсує два експрес-маршрути та два звичайних. Крім того, доїхати до міста можна на місцевих електропоїздах. У аеропорту також доступна послуга оренди авто.

З обох аеропортів також можна замовити таксі.

У Берліні

Валюта Німеччини – євро.

Німецької  кухні – ситної та добротної – можна скуштувати в численних кафе та ресторанах Берліна. 19 місцевих ресторанів відзначені мішленівськими зірками. Повечеряти у звичайному ресторані можна за 25-40 євро, у ресторані високої кухні за обід доведеться заплатити від 70 євро. А швидко перехопити в Берліні можна у численних піцеріях, кебабних або фалафельних – тут ситний перекус коштуватиме 3-5 євро.

 У Берліні не виникає проблем з пошуком житла, в місті існує кілька туристичних районів, у яких розташовано безліч готелів, від п’ятизіркових до бюджетних. Провести ніч у хостелі одній особі коштуватиме від 10 євро, одномісний номер у тризірковому готелі вартуватиме від 20 євро, а розташування в п’ятизірковому готелі – від 90 євро.

Громадський транспорт у Берліні представлений наземним і підземним метро – мережа маршрутів одна з найрозвиненіших у Європі – а також трамваями і тролейбусами. Містом курсують екскурсійні автобуси, з яких можна вийти у будь-якому місці і протягом дня сісти знову в інший. Можна влаштувати собі також велосипедну прогулянку містом, орендувавши велосипед в одному з пунктів прокату біля станцій метро.

Берлін розташований у зоні помірного клімату, тут холодна зима і тепле літо.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.