Карта

Дешеві рейси з Львів до Женева

Дані рейсу з пункту Львів до пункту Женева

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

4 906грн.

Прямі авіакомпанії

0

Середній час рейсу, загальна відстань 1383 км

4год. 10хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

LOT

Женева

1 аеропорт

Інформація про переліт з аеропорту Львова до аеропорту Женеви

Інформація актуальна станом наберезень 2016 року.

З міжнародного аеропорту міста Львів до міжнародного Женевського аеропорту прямі рейси не здійснюються. Втім, існує достатньо великий вибір рейсів з однією пересадкою, які виконують авіаперевізники:

- Ukraine International Airlines – щоденно;

- Pegasus Airlines – у понеділок, середу, п’ятницю та неділю;

- Austrian Airlines – щоденно, окрім вівторка;

- Lufthansa – щоденно, окрім середи та четверга;

- LOT – щоденно;

- Turkish Airlines – по вівторках, четвергах, неділях.

Рейси з двома пересадками виконує авіакомпанія KLM. Існують також варіанти комбінованих перельотів, які виконують одразу декілька авіакомпаній.

Враховуючи загальну тривалість подорожі, найкращим варіантом перельоту буде рейс авіакомпанії LOT з пересадкою у Варшаві, загальною тривалістю 4 години 5 хвилин, який виконується щоденно.

До міжнародного аеропорту міста Львів імені Данила Галицького зручно діставатись як на автомобілі, так і на громадському транспорті. До аеропорту можна доїхати на тролейбусі №9, автобусі №38, або на таксі. Вартість проїзду складатиме 2, 4 гривні* на тролейбусі та автобусі відповідно, та орієнтовно 120 гривень*, якщо вирішите дістатися до аеропорту від центру міста на таксі. Час у дорозі на громадському транспорті – 40 – 45 хвилин, час у дорозі на власному авто або таксі – 20 хвилин від центру міста, та орієнтовно 12 хвилин від центрального залізничного вокзалу.

Женевський аеропорт розташований у північно-західному напрямку від центру міста Женева, на відстані приблизно чотирьох кілометрів. На автомобілі ви зможете дістатися центру міста орієнтовно за 15-20 хвилин, в залежності від обраного вами маршруту. Інший варіант дістатися міста – потяг. Час у дорозі - орієнтовно 8 хвилин. Вартість квитка на потяг стартує від 2 швейцарських франків*. На території аеропорту ви зможете знайти стійкі таких прокатних компаній, як Avis, Budget, Europcar, Hertz, National, Alamo, Sixt, Thrifty. Офіси прокатних компаній у Швейцарському секторі аеропорту знаходяться у зоні прибуття навпроти пошти. Окрім оренди авто та відправки пошти, в аеропорту ви зможете здійснити валюто обмін, зняти готівку у банкоматі, втамувати голод в одному з ресторанів, чи кафе.

Плануючи подорож до Женеви – пам’ятайте, що Швейцарія є країною-учасницею шенгенської угоди, а отже вам знадобиться дійсна шенгенська віза.

Місце призначення подорожі: Женева

Місто Женева – друге за населенням місто Швейцарії, є здавна одним з найважливіших фінансових центрів Європи. Головні офіси багатьох світових компаній різних сфер економіки розташовані саме у Женеві. Женева займає одне із перших місць у рейтингу найдорожчих міст для подорожей у Європі. Вартість життя тут у декілька разів перевищує рівень життя у Києві.

У Женеві на одну годину менше, аніж у Києві. Місто розташоване на березі однойменного озеру. Клімат у Женеві помірний – літа тут, зазвичай, м’які, а зими теплі, опади протягом року розподілені рівномірно.

Головне надбання Женеви – фонтан посеред Женевського озера, який був встановлений тут уперше ще наприкінці 19-го століття. Сьогодні висота стовпа води досягає 147 метрів. Щорічно, у березні у Женеві проходиться всесвітньо відомий женевський автосалон, а неподалік від міста розташований Великий андронний колайдер - прискорювач заряджених частинок, довжиною 27 кілометрів, який розташований під землями Швейцарії та Франції. До речі, його можна відвідати абсолютно безкоштовно, якщо заздалегідь, за декілька тижнів, а краще, місяців, подати заявку на сайті CERN (європейська організація із ядерних досліджень).

*Ціни актуальні у березні 2016

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.