Карта

Дешеві рейси з Львів до Мадрід

Дані рейсу з пункту Львів до пункту Мадрід

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

3 649грн.

Пряма авіакомпанія

1

Рейсів на тиждень

1

Середній час рейсу, загальна відстань 2379 км

3год. 40хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Ukraine International

Мадрід

1 аеропорт

Інформація актуальна станом на серпень 2016 року

За маршрутом Львів Мадрид рейси з пересадкою здійснюють Pegasus Airlines через аеропорт Сабіха міста Стамбул, Ukraine International + Iberia через міжнародний аеропорт міста Болонья, Lufthansa та Lufthansa + Air Berlin через аеропорт Мюнхену, LOT через Варшаву, Austrian Airlines + Air Berlin та Ukraine International + Air Berlin з пересадкою у Відні, Ukraine International + Turkish Airlines з пересадкою у Стамбулі в аеропорту Ататюрка.

Міжнародний аеропорт міста Львів імені Данила Галицького знаходиться на відстані до 7 кілометрів від центру Львова. Ви можете доїхати до аеропорту на таксі чи скористатися послугами громадських автобусів і тролейбусів. До аеропорту прямують тролейбус №9 та автобус №38. Вартість проїзду становить 2 – 4 гривні* в залежності від номера маршруту. Таксі з центру Львова до аеропорту коштуватиме орієнтовно 120 гривень*. Час у дорозі на громадському транспорті займає 40 – 45 хвилин, час у дорозі на власному автомобілі, або таксі – 20 хвилин з центру Львова та центрального залізничного вокзалу.

Міжнародний аеропорт міста Мадрид - Барахас розташований на відстані 12 км на північний схід від центру міста і складається з чотирьох терміналів.Між терміналами курсує безкоштовний автобус зеленого кольору з номером терміналу на табло. У терміналах Т2 і Т4 знаходяться відділення банків, банкомати, аптеки, пункти оформлення Tax Free і обміну валют. У терміналах Т1 і Т4 ви знайдете поштове відділення. У терміналах Т1 і Т2 знаходяться камери схову. У Терміналі Т1 знаходиться медичний пункт та служба розшуку загубленого багажу. Для того, щоб дістатися до міста аеропорт пропонує вам скористатися послугами метро, таксі, автобусу, приміських поїздів чи пунктом прокату автомобілів. Біля терміналів Т1, Т2 та Т4 знаходяться стоянки таксі. Мінімальна вартість поїздки становить 20 євро*, в середньому вартість поїздки від аеропорту до центру Мадрида складає 30-35 євро*. Автобуси, які курсують від аеропорту до міста, - жовтого кольору і курсують між аеропортом та вокзалом Аточа з зупинками на площі Сібелес і вулицею О'Donell. Діловий центр Мадриду пов'язаний лінією метро з усіма терміналами аеропорту. Тривалість поїздки – 25 хвилин.

Місце призначення подорожі: Мадрид

Мадрид – одна з найпівденніших європейських столиць, яка приваблює туристів спекотним сонцем, багатою культурою, старовинними традиціями та чудовою гастрономією.

Різниця в часі між Мадридом та Львовом – 1 година. Львів живе за часом UTC/GMT + 3 години, тоді як Мадрид знаходиться в часовому поясі UTC/GMT + 2 години за літнім часом.

На півдні іспанської столиці знаходиться 7,5 тисяч гектарів виноградників, на яких вирощують виноград для вина Vinos de Madrid. Рекомендуємо також завітати до музею Lasaro Galdiano. У триповерховому палаці зібрана величезна кількість іспанських скарбів -від картин Гойї до виробів зі срібла, діамантів і кераміки. Знавці історії знають, що у Мадриді у музеї Museo de América зберігаються майже всі скарби доколумбової Америки, які були вивезені звідти конкістадорами. Тут ви знайдете легендарне золото інків, священні реліквії ацтеків і фігурки богів, яким поклонялися майя.

*Ціни актуальні на серпень 2016 року

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.