Карта

Дешеві рейси з Москва до Сімферополь

Дані рейсу з пункту Москва до пункту Сімферополь

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

2 257грн.

Прямі авіакомпанії

8

Рейсів на тиждень

142

Середній час рейсу, загальна відстань 1200 км

2год. 20хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Aeroflot

Сімферополь

1 аеропорт

Інформація достовірна станом на січень 2016 року.

Авіакомпанії, що виконують рейси з Москви до Сімферополя

Головний аеропорт Криму – міжнародний аеропорт Сімферополь – розташований за 12 км від центру міста. Обслуговує міжнародні та внутрішні рейси.

Прямі перельоти з Москви до Сімферополя здійснюють авіакомпанії «Аерофлот», S7 Airlines, RedWings, WIMAirlines, UralAirlines, YamalAirlines. Рейси відправляються з аеропортів Домодєдово та Шереметьєво.

У аеропорту вильоту

Москву обслуговують три аеропорти – Внуково, Шереметьєво та Домодєдово, рейси до Сімферополя відправляються з Шереметьєво та Домодєдово.

У терміналах аеропортів працюють заклади харчування, магазини, зали очікування, кімнати відпочинку, банкомати та інше – все, що необхідно для комфортного очікування вильоту. Реєстрація пасажирів на рейси починається за 2-3 години і закінчується не пізніше ніж за 40 хвилин до вильоту.

До аеропорту Шереметьєво від Білоруського вокзалу відправляється швидкісний потяг «Аероекспрес», квиток коштує 320 рублів. Від станції метро «Планерная» ходить автобус №817, вартість квитка 30 рублів, та маршрутне таксі №948, проїзд у якому коштує 75 рублів. Від станції метро «Речной вокзал» також курсують автобуси та маршрутні таксі: доїхати до аеропорту автобусом № 851 коштує 50 рублів, а на маршрутному таксі №949 – 75 рублів.

«Аероекспрес» до аеропорту Домодєдово відправляється від Павелецького вокзалу, проїзд коштує 320 рублів. Від станції метро «Домодедовская» до аеропорту можна доїхати на спеціальних автобусах-експресах, проїзд коштує 100 рублів. За тим самим маршрутом їздять і маршрутні таксі, проїзд у них трохи дорожчий – 120 рублів.

Поїздка на таксі до аеропорту обійдеться у середньому в 1700 рублів. У обох аеропортах працюють платні стоянки, тож  пасажири, що вирішили приїхати в аеропорт на власному транспорті, можуть залишити тут свої автомобілі.

У аеропорту прибуття

Сімферополь і Москва розташовані в одному часовому поясі.

Аеровокзальний комплекс сімферопольського аеропорту складається з чотирьох терміналів, два з яких обслуговують міжнародні рейси, один – внутрішні, а один призначений для обслуговування VIP-пасажирів.  Щоб продовжити свою подорож Кримом, потрібно вийти з аеропорту: від зупинки, що праворуч від виходу, відправляються маршрутні таксі № 98 і №115 та тролейбус №9, якими можна доїхати до Залізничного вокзалу. Звідси, від автостанції «Курортна», відходять тролейбуси та автобуси у всі куточки Криму. Саме тут починається найдовший у світі тролейбусний маршрут Сімферополь-Алушта-Ялта. З аеропорту також можна викликати таксі або орендувати автомобіль.

У Сімферополі

Сімферополь – адміністративний, культурний, економічний центр Криму, що розташувався на березі річки Салгір, у центральній частині Кримського півострова.

Місто не шокує гостей високими цінами – легко перекусити тут можна за 150-200 рублів, поїсти в кафе  - за 800-1000 рублів, з шиком пообідати вдвох в ресторані – за 2000-3000 тисячі.

Вибір готелів та іншого в житла в Сімферополі непоганий. Одномісний номер в готелі, залежно від класу та сезону, коштуватиме 1100-1800 рублів.

У місті добре розвинений громадський транспорт – містом курсує чимало тролейбусних маршрутів, два автобусних, є також маршрутні таксі та служби таксі.

Сімферополь розташований у зоні передгірського сухого і теплого клімату. Літо триває чотири місяці, дощів в цю пору майже не буває, температура повітря тримається висока. М’яка і нетривала зима починається лише під Новий рік, снігу випадає мало і нечасто, температура лише зрідка опускається нижче нуля.

У Сімферополі небагато пам’яток історії та архітектури, але недалеко від міста є кілька цікавих печер, що варто відвідати, якщо ви опинились у місті.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.