Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Стамбул Сабіха через Skyscanner

###Прокат автомобіля в аеропорту Стамбул Сабіха (Istanbul Sabiha) Вся інформація є актуальною на жовтень 2015

На відстані 35 кілометрів у південно-західному напрямку від Стамбулу знаходиться міжнародний аеропорт імені Сабіха Гокцен – першої жінки у військовій турецькій авіації. Аеропорт має 2 термінали і являється хабом для турецьких бюджетних авіаліній Pegasus Airlines. Другий термінал з’явився у 2009 році і розташував зону прибуття (перший поверх) та відправлення міжнародних рейсів (другий поверх). Основне призначення аеропорту імені Сабіха – розвантажити основний аеропорт Стамбулу імені Ататюрка. Е80 – основна автострада регіону. ###Прокатні компанії в аеропорту Стамбул Сабіха Всі офіси з прокату автомобілів аеропорту імені Сабіха Гокцен розташовані в терміналі прильоту і працюють за графіком 24/7. Ви знайдете представництва компаній Avis, Bostanci, Budget, Central, Enterprise, Europcar, Garenta, Hertz, Nord Travel, Payless та Sixt. Взяти у прокат автомобіль ви зможете на стандартних умовах, якщо вам більше 21-го року та одного року водійського досвіду, а також, якщо ви маєте посвідчення міжнародного зразка та кредитну картку для внесення застави. ###Паркінг та сервіси в аеропорту Стамбул Сабіха Міжнародний аеропорт Стамбулу імені Сабіха Гокцен пропонує пасажирам послуги паркінгу на 4 718 місць, які розташовані на чотирьох поверхах перед терміналом аеропорту. Для подорожуючих бізнес класом паркінг надається безкоштовно. Пункти сплати за послуги паркінгу розташовані на відкритих рівнях авто-паркінгу. Послуга сплачуються готівкою або кредитною карткою. Є також автомати для оплати за допомогою кредитної карти. Пам’ятайте, що парковка в узбіччі перед терміналом не дозволена.
Окрім паркінгу, ви знайдете в аеропорту імені Сабіха Гокцен зал очікування, кафе та ресторани, аптечний кіоск, банкомати та пункти обміну валют, представництва авіакомпаній, службу таксі та пошуку загубленого багажу. Біля аеропорту знаходяться готелі для короткотривалих подорожей.
Від аеропорту до Стамбулу кожні 30 хвилин курсує рейсовий автобус. Вартість проїзду становить приблизно 6 євро*. ###Варті уваги місця поблизу аеропорту Стамбул Сабіха Туреччина – країна великих відстаней. До Стамбулу ви зможете дістатися щонайшвидше за годину по Hasdal-Okmeydanı Bağlantısı і E80. Зважайте, що при подорожі до Стамбулу автомобіль не є найзручнішим засобом пересування, хіба що, ви прибули до Стамбулу з метою ділового візиту. Багатомільйонне місто не знає спокою від постійних заторів на дорогах. Туристам ми радимо користуватися послугами метрополітену і бронювати готель у безпосередній близькості до торгівельної вулиці Істікляль та історичного центру міста Стамбул. Ви також можете скористатися водним таксі. У затоці Золотий Ріг знаходиться один з найжвавіших портів Туреччини. Найпоширенішим видом транспорту тут являються пороми і морські автобуси, які з'єднують різні райони Стамбулу і навколишні острови.
Стамбул - місто з сотнями мечетей і мінаретів, зі звивистими вулицями, крутими підйомами та спусками. Варто побачити Мечеть Сулейманіє. Це - найбільша мечеть у місті, яку спорудив великий архітектор – Сінан. Його учень звів найкрасивішу мечеть Стамбулу - Блакитну мечеть або Мечеть Султанахмет. Біля Галатського мосту знаходиться Нова мечеть Стамбулу. Серед замків, які збереглися поряд з містом, варто побачити Замок Топкапи – основний палац Османської імперії. А сам Галатський міст – це взірець архітектурної геніальності та витонченості, - міст через затоку Золотий Ріг. На його нижньому рівні знаходяться найкращі рибні ресторани міста. На кожному розі ви зможете купити смачні турецькі страви та напої. Стамбул вартий того, щоб його побачити. Тим більше, що з України летіти лише 2 години.

Ціни актуальні у жовтні 2015

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.