Карта

Рейси до: Бєлград Нікола Тесля

Белград — столиця Сербії та одне з найстарішихміст Європи, розташоване у місцевості, де річка Сава впадає в Дунай.  Більша частина міста лежить на правому березі  Сави, на лівому — новий район. Сповнене подіями минуле, дивна суміш західних та східних культур, унікальні традиції – все це родить Белград незвичайним та дуже цікавим містом.

 

Що подивитись та чим зайнятись

 

Знайомство із Белградом найкраще починати з піших прогулянок– головна вулиця міста під назвою Кнез Михайлова цілодобово пішохідна, тут розташовано чимало ресторанів та крамниць. Зкінця вулиці Кнез Михайловавідкриваються гарні краєвидиміста,особливо перед заходом сонця.Там же знаходиться вхід до парку Калемегдан та Фортеці Белграду – основної історичної пам’яткиміста. Навершині Деспотовоїбаштіи за символічну плату можна подивитися у підзорну трубу. Звідси відкривається дивовижнапанорама міста та добре видно місце злиттяДунаю та Сави.Якщо ви подорожуєте з дітьмиабо просто любите тварин, зверніть увагу на зоопарк, який теж розташований у серединіБелградської Фортеці.

 

Тим, хто любить мистецтво, варто завітати до Скадарлії – богемного центру Белграду – з її численними арт-галереями та антикварними крамницями. Сповнена духу старого Белграду Скадарська вулиця, уздовж якої простягається район, теж пішохідна. А вечорами тут можна послухати живу старовинну музику.

 

Також у центрі міста слід звернути увагу на Храм Святого Сави – найбільших на Балканах християнський собор, збудований у традиційному візантійському стилі.

 

Не оминіть й музей Ніколи Тесли – єдиний у світі музей, де зберігаються особисті речі та документи видатного винахідника. Також тут відкрита постійна експозиція робочих приладів, винайдених Теслою.

 

Влітку в річці Саві можна купатися. Улюбленим пляжем белградців є Ада Циганлія з прилеглою парковою зоною. Не згайте також нагоди побачити Белград з іншого боку – прогулянкові катери вирушають від Бранкового мосту та пропонують чудові екскурсії по річкам Сава та Дунай.

 

Туристам у Сербії важливо пам’ятати, що у цієї країні забороняється фотографувати громадський транспорт, військові та стратегічні об’єкти. Також не варто розпитувати місцевих мешканців про політичний стан та пов’язані з політикою події.

 

Коли поїхати

Клімат Белграду — помірний контінентальний. Найкращим часом для подорожей сюди вважаються весняні місяці та вересень, коли по всій країні відбуваються свята на честь врожаю. У жовтні зазвичай починаються дощі, тож прогулянки містом не принесуть багато задоволення. Літо у Белграді може бути занадто спекотним, натомість зими тут досить м’які – температура повітря рідко спадає нижче -1 °C.

 

Загальна інформація

Країна: Сербія

Міжнародні аеропорти: аеропорт «Нікола Тесла Белград»(BEG)

Валюта: сербський динар (RSD)

Часовий пояс: CET (UTC+1, влітку UTC+2), різниця з Києвом -1 година

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Бєлград Нікола Тесля

Запитання та відповіді

У місті Бєлград 2 аеропорти: Бєлград Нікола Тесля і Бєлград Батайніца.
Delta, Ellinair, Oman Air, transavia, KLM, Singapore Airlines, Norwegian і Czech Airlines пропонують прямі рейси до міста Бєлград Нікола Тесля.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.