Карта

Рейси до: Корфу

Корфу

Острів Корфу – один з найбільш мальовничих островів Іонічного моря. Він завжди приваблював завойовників, а також поетів, художників та філософів. Столиця Корфу, місто Керкіра, яку часто називають просто Корфу, є одним з найбільш незвичайних та цікавих грецьких міст. Велика кількість просторих площ та старовинних вузьких вулиць, алей у венеціанському стилі та кам’яних фонтанів гармонійно поєднується в цьому незвичайному місті.

Що подивитись та чим зайнятись

Перш за все вирушайте до Старого міста — історичної частини Корфу. Старовинні вулиці повторюють рельєф місцевості, і прогулянка пішки по цій давній бруківці назавжди запам’ятається вам, як і гостинність жителів міста. Вам завжди підкажуть напрямок та побажають приємного дня.

Палео Фруріо — Стара Фортеця — одна з двох фортець, що відокремлюють Старе місто від його нової частини. Цю пам’ятку візантійського періоду міста було реставровано і зараз у приміщенні фортеці майже кожного вечора відбуваються концерти, виступи гуртів народного іонічного танцю та різноманітні масові заходи. Нова Фортеця — Нео Фруріо — теж відкрита для відвідувачів і є історичною та культурною пам’яткою як новаторський проект оборонної архітектури тих часів.

Розповідаючи про Корфу, неможливо не згадати про Святого Спиридона Триміфунтського, який вважається покровителем острова. В Соборі святого Спиридона зберігаються його мощі, вклонитися яким їдуть люди з усього світу. Збудований у венеціанському стилі, абсолютно несхожий на інші церкви Греції, цей собор із дивовижним внутрішнім вбранням є гордістю міста і іноді треба відстояти чергу, щоб потрапити всередину.

Листон — вулиця, якою зазвичай закінчуються вечірні прогулянки по старому місту Керкіри. У давні часи по галереям Листона дозволялось ходити тільки аристократам, а сьогодні тут знаходяться найкращі ресторани та крамниці міста, і саме сюди на різноманітні громадянські та культурні заходи збирається місцеве населення.

Листон обрамляє головну площу міста під назвою Спіанада, яка є ще одним улюбленим місцем мешканців міста для прогулянок пішки та відпочинку під відкритим небом. Під час уікенду тут проводяться змагання з крикету, як пам’ять про британське минуле Корфу.

На площі Спіанада знаходиться Палац святих Михайла та Григорія, який був збудований британцями на початку XIXсторіччя. Палац був резиденцією королівської родини, а зараз тут знаходиться унікальний Музей азіатської культури із величезною колекцією предметів побуту та витворів мистецтва.

Ще один цікавий музей у Корфу – Музей банкнот із повною колекцією грошей, що будь-коли мали обіг на території Греції. Відвідувачі музею мають можливість власноруч взяти участь у процесі створення купюри — від гравірування до друку.

Коли їхати

Клімат на острові Корфу рівний, середземноморський, середня річна температура становить +22 °С.

Туристичний сезон припадає на період з травня по жовтень, коли температура води дозволяє купатися. Взимку бувають зливи, та загалом зимові місяці, коли багато ресторанів та крамниць зачиняються до наступного туристичного сезону, – не кращий час для візиту на Корфу. Збираючи речі для подорожі на Корфу, зверніть увагу, що навіть у літню спеку температура повітря іноді різко падає вночі з +35 °С до +15-20 °С.

Загальна інформація

Країна: Греція

Міжнародні аеропорти: Міжнародний аеропорт Керкіра «Іоанніс Каподістрія» (CFU)

Валюта: євро (EUR)

Часовий пояс: UTC+3, однаковий час із Києвом

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Корфу

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.