Карта

Авіаквитки Івано-Франківськ

Забронюйте дешеві авіаквитки до Івано-Франківська та відкрийте для себе перлину Прикарпаття!

Місто було засновано у ХVI сторіччі. У 1655 році на місці теперішнього Івано-Франківська було споруджено Станіславську Фортецю – що слуговала укріпленням від нападів кримських татар. Архітектура міста унікальна для Східної Європи, своїми нормами французької будівельної школи. Хоча багато історичних забудов було зруйновано протягом Світових Війн, Ринкова площа і Ратуша досі збереглися, хоч і в зміненому вигляді. Іванофранківська ратуша єдина у світі виконана у стилі модерн. Тепер у приміщенні ратуші діє краєзнавчий музей. Варто також відвідати Колегіальний костел Пресвятої Діви Марії, Вірменський костел, костел та колегію Єзуїтів.

В місті діє значна кількість музеїн, наприклад: обласний Художній Музей, музей Освіти, музей жертв комуністичного терору (в урочищі Дем’янів Лаз) та інші. Щороку проходять різноманітні фестивалі. У травні відзначають День Міста; також проходить міжнародний ковальський фестиваль «Свято ковалів». Восени місто перетворюють у світ рицарів під час щорічного фестивалю історичної реконструкції «Живе середньовіччя». У січні майданами та вулицями розливається мальовничий Різдвяний вертеп.

Івано-Фоанківськ має 347-річну історію пивоваріння. Сьогодні у місті виробляють два сорти місцевого пива – броварнею «Ягер-ІФ» та рестораном «Баварія». Продукція франківських броварів не має консервантів, тому її термін придатності всього 12 діб.

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Івано-Франківськ за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки в Івано-Франківськ за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Івано-Франківська. Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній. Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Івано-Франківська найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Івано-Франківська найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Івано-Франківську? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на Skyscanner Hotels. Skyscanner виконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі в Івано-Франківську.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscanner до своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Івано-Франківськ

Запитання та відповіді

У місті Івано-Франківськ один аеропорт: Івано-Франківськ.
Windrose і Ukraine International пропонують прямі рейси до міста Івано-Франківськ.
Найдешевший місяць для перельоту до міста Івано-Франківськ – липень.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.