Карта

Рейси до: Менорка

Менорка

Менорка – це один з найбільших Балеарських островів. Це іспанські території ще з часів великих географічних відкриттів. На острові зберіглася аутентична культура та традиції, утворивши музей минулих епох під відкритим небом. Місцеві жителі палко оберігають свою культуру і з радістю діляться своїми традиціями та легендами з туристами.

Чим зайнятися?

Справжня фортуна для туриста потрапити на Менорку в період фестивалю. Це неймовірно яскрава подія! Жоден захід не проходить без виступу місцевих вершників. Як не дивно, але історично так склалося, що коні – це символ острова. Деякі родини розводять коней десятки поколінь. Найцікавіше свято – це Феста-де-Сан-Жоан, яке традиційно святкується у червні. Святкування затягується на тиждень, супроводжується концертами та фестивалями їжі. Наприкінці серпня, жителі Менорки святкують Екуїн-Фієста чи Кінська фієста. Найбільш очікуваною подією вважається вистава «халео», в якій беруть участь найуміліші вершники на острові, вдягнені у національні костюми.

Куди піти?

По острову дуже зручно подорожувати на авто, яке можна орендувати за допомогою системи бронювання на. Острів дуже компактний і містить безліч потаємних заток та пляжів. Природний парк Са Альбуфера дес Грау займає площу 5000 га і слугує домівкою для екзотичних рослин та тварин. Ви отримаєте задоволення від знайомства з місцевою природою. Маяки з острова Менорка відомі у всьому світі. Всього їх сім. Найкрасивіші маяки Фаваритч и Кавальєріа. Вони повністю ізольовані від бодай згадок про цивілізацію і на фоні моря утворюють дивовижні пейзажі.

Окрім численних пляжів, заток та гаваней, Менорка пишається багатою культурною спадщиною. Найбільшими містами на острові можна вважати С’юдадела, Маон, Бінібека и Форнельс. Але варто зауважити, що навіть вони нараховують всього декілька тисяч жителів. У С’юдаделі варто завітати до порту та одного з портових ресторанчиків зі свіжими морепродуктами.

Столиця Менорки – місто Маон. Тут знаходяться найцінніші архітектурні та історичні пам’ятки. Тут знаходиться найбільший храм острова – собор Святої Марії, а поодаль видніється міська ратуша.

Бінібека і Форнельс знаходяться неподалеку від Маон. Це колоритні рибацькі містечка, в яких Вас завжди зустрінуть з відкритими серцями прості рибаки та їх родини. Правда, вони давно звикли до натовпу туристів. На висоті 358 метрів знаходиться Монте Торо. Звідси можна побачити увесь острів!

Варто також завітати до фортеці Ла Мола. Її збудували у 1848-1875 для захисту від британців. А вежа Торре-де-Форнельс була однією з захисних веж, збудованих у часи англійського загарбання острова. Вона використовувалася для контролю міста Форнельс та прилеглих територій.

Цікаво знати

Менорку називають «островом вогню і вітрів». З цією назвою пов’язано чимало легенд. Одна з них розповідає про фінікійців, які підійшовши на своїх суднах до берегів Менорки, побачили безліч вогнів. Їх походження за описами, які містяться у стародавніх розповідях, вчені досі пояснити не можуть.

Менорка відома яскравою кулінарною традицією. Найвідомішим продуктом місцевого виробництва вважається сир. Його можна придбати на місцевих маркетах та фестивалях. Значна популярність пояснюється старовинними рецептами, яких і досі притримуються виробництва.

Коли поїхати?

Високим сезоном можна назвати період з середини весни до середини осені. Зверніть увагу, що у серпні тут значні опади. Не варто планувати подорож на грудень, оскільки в цьому місяці погода на острові характеризується частими зливами і сильними вітрами. У будь-який інший час острів зустріне Вас з відкритими обіймами.

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Менорка

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.