Карта

Рейси до: Тессалоніки

Салоніки

Салоніки – не просто одне з грецьких міст, це свого роду живий пам'ятник архітектури античної та візантійської епох. У цьому сонячному місті наче оживають стародавні міфи та легенди. Білосніжний амфітеатр і численні пам'ятки античності вписали Салоніки до списку важливіших історичних пам ’ятників Греції, а прекрасні пляжі в околицях звели місто в ранг відмінного курорту. Просочене духом багатовікової історії, місто живе особливим життям своєрідного культурного курорту.

Що подивитись та чим зайнятись

У Салоніки їдуть відпочивати, насолоджуватися яскравим сонцем і свіжим повітрям. Туристичний сезон в місті починається у квітні і закінчується у жовтні. Салоніки полонять своєю красою з першого погляду. Неокласичні споруди і старовинні церкви надають Салонікам романтичного образу, а білосніжні вулиці наче запрошують терміново прогулятися ними та зануритися в розслаблену атмосферу приморського міста.

Найулюбленіше місце всіх городян та туристів – площа Аристотеля – знаходиться у самому центрі Салонік. В двох кроках від неї – розкопки античної агори, головної площі стародавнього міста. Прогулюючись районом площі Аристотеля, рано чи пізно ви вийдете до набережної, де височіє головний символ міста – Біла Вежа. Збудована у XVсторіччі на руїнах стародавніх оборонних укріплень, вона встигла побувати турецькою в’язницею, а зараз містить у середині експозиції Музею Візантії.

Список дивовижних пам'яток архітектури Салонік можна продовжити Тріумфальною аркою імператора Галерія і Ротондою Святого Георгія, Церквами Ахіропіїтос і Святої Софії. Простота архітектури останньої церкви не має аналогів у Європі, дивовижна і її історія: за роки свого існування вона встигла побувати як базилікою, так і мечеттю, а згодом стала головним християнським храмом міста. Наряду з багатьма іншими пам'ятниками візантійської епохи Салонік, церква Святої Софії внесена до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Як і годиться культурній столиці, Салоніки пропонують своїм гостям відвідати цілий ряд музеїв на будь-який смак: Археологічний музей і Музей візантійської культури познайомлять відвідувачів з багатою історією області Македонія, Військовий і Олімпійський музеї порадують багатими тематичними колекціями. Багато цікавих та незвичайних експонатів зібрано в музеях радіо, кінематографії та сучасного мистецтва.

Коли поїхати

Туристичний сезон в Салоніках починається у квітні і завершується у жовтні, пік сезону припадає на літні місяці. В цей час температура повітря становить у середньому +30-32 °C. Вже на початку жовтня можна говорити початок сезону дощів і завершення курортного сезону. Однак і взимку в Салоніках є чим зайнятися. Так, з лютого по квітень в місті проходить «Міжнародний Фестиваль Фотографії», а в січні у місцевих магазинах проходять масштабні сезонні розпродажі. Користуються популярністю й весняні подорожі до Салонік, адже весна тут надзвичайно чарівна.

Загальна інформація

Країна: Греція

Міжнародні аеропорти: Міжнародний аеропорт «Македонія» (SKG)

Валюта: євро (EUR)

Часовий пояс: UTC+2, однаковий час із Києвом

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Тессалоніки

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.