Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Congo Palace, Civitel Esprit і Novotel Athenes – найдешевші готелі міста Афіни. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Афіни безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Афіни

від 2 694 грн.
від 3 670 грн.
від 7 357 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Афіни?

9,8
Шанувальники історії
7,4
Гурмани
6,8
Мандрівники шукачі пригод
6,6
Любителі нічного життя
6,5
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (336)
Konstantin Strangas
Konstantin Strangas
03.02.19

Греція назавжди досліджує, але тільки в момент, коли полюбить. Від столиці Афін до найвіддаленіших островів або гірських сіл ця країна сповнена чарівності, харизми і сюрпризів. Будучи там роками і кожен раз, коли він відчуває все більше і більше, як повертатися додому.

Paul @ OLIVE THIEF
Paul @ OLIVE THIEFОукленд
26.01.19

Деякі люди люблять це, деякі люди ненавидять його. Найбільше, що потрібно знати - не заводити готель біля порту. Площа синтагма? Це центральне місце, і ви можете прогулятися до прилеглих вулиць з барами, кафе та ресторанами. Колонакі? Ще краще - один з шикарних або висококласних районів, і ви будете в спокої. Так що якщо ви плануєте хороший готель або Airbnb, то я думаю, що ви будете любити місто. Люди покладені назад, є велика культура кави, переконайтеся, що ви сидіте і насолоджуйтеся! Не намагайтеся побачити все за один день. Якщо ви походите на вершину Акрополя - йдіть рано вранці і уникайте найгарячішої частини дня. Весь у всьому, це - спеціальне місто з graffiti повсюди але це отримується деякий характер та багато листових вулиць та утіхи кафе та бруски.

Anne Lowrey
Anne LowreyСан-Франциско
28.02.19

Many travelers use Athens as a place to check off some ruins and head to the islands. Personally, I loved spending a more significant amount of time exploring the city. I recommend it for female travelers, too, and backpackers can find hostels here.

Mr Le
Mr Le
30.11.18

Huge history and so many things to do and see. Definitely recommend at least once

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 2 222 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Афінитравень. Середня вартість житла в цей період складає 3 771 грн. за добу.
травень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 862 грн. за добу. Це на 1% менше середньої ціни (2 913 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Афіни середня температура в місяці травень дорівнює 18,4°C/65,0°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 28,0°C/82,4°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою 6,5°C/43,7°F.
Найближчий аеропорт до міста АфіниАфіни Інтернешнл (ATH) (18,77 км).

Планування подорожі: Греція