Афіни

27 січ. 2020 р.28 січ. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Holiday Suites, Delice Hotel - Family Apartments і Areos Hotel – найдешевші готелі міста Афіни. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Афіни безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Афіни

від 1 349 грн.
від 1 762 грн.
від 3 555 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Афіни?

9,8
Шанувальники історії
7,8
Гурмани
7,4
Любителі нічного життя
7,1
Сімейні мандрівники
6,5
Мандрівники шукачі пригод
Рецензії користувачів (454)
Jonathan  Burwell
Jonathan Burwell
16.06.19

Моя сольна поїздка до Афін була магічною. Стільки історії, великої їжі і добрих людей. Не можна дочекатися повернення

Alessandro Vassilas
Alessandro Vassilas
11.06.19

Місце повне культури, чудова їжа, чесні ціни, завжди, іноді Дешево, приємно бачити і великих людей

Konstantin Strangas
Konstantin Strangas
03.02.19

Греція назавжди досліджує, але тільки в момент, коли полюбить. Від столиці Афін до найвіддаленіших островів або гірських сіл ця країна сповнена чарівності, харизми і сюрпризів. Будучи там роками і кожен раз, коли він відчуває все більше і більше, як повертатися додому.

Paul @ OLIVE THIEF
Paul @ OLIVE THIEFОукленд
26.01.19

Деякі люди люблять це, деякі люди ненавидять його. Найбільше, що потрібно знати - не заводити готель біля порту. Площа синтагма? Це центральне місце, і ви можете прогулятися до прилеглих вулиць з барами, кафе та ресторанами. Колонакі? Ще краще - один з шикарних або висококласних районів, і ви будете в спокої. Так що якщо ви плануєте хороший готель або Airbnb, то я думаю, що ви будете любити місто. Люди покладені назад, є велика культура кави, переконайтеся, що ви сидіте і насолоджуйтеся! Не намагайтеся побачити все за один день. Якщо ви походите на вершину Акрополя - йдіть рано вранці і уникайте найгарячішої частини дня. Весь у всьому, це - спеціальне місто з graffiti повсюди але це отримується деякий характер та багато листових вулиць та утіхи кафе та бруски.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 873 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Афіничервень. Середня вартість житла в цей період складає 3 650 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 2 444 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Афіни середня температура в місяці січень дорівнює 9,3°C/48,7°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 28,0°C/82,4°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою 6,5°C/43,7°F.
Найближчий аеропорт до міста АфіниАфіни Інтернешнл (ATH) (18,77 км).

Планування подорожі: Греція