Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Аеропорт імені Фридерика Шопена через Skyscanner

###Оренда автомобіля в аеропорту Варшави Варшавський міжнародний аеропорт, названий на честь Фредеріка Шопена, - головні повітряні ворота Польщі, куди прибуває значна частина рейсів до цієї країни. Розташований у центрі країни, аеропорт Варшави буде майже ідеальним пунктом для початку автомобільної подорожі Польщею та іншими країнами Європи. Сервіс пошуку авто Skyscanner допоможе вам знайти найкращі варіанти оренди автомобіля в аеропорту Варшави в залежності від ваших вимог та потреб. ###Де орендувати автомобіль в аеропорту Варшави В аеропорту Варшави ви можете скористатися послугами як невеликих місцевих фірм прокату, так і крупних міжнародних компаній з оренди автомобілів, наприклад, Sixt, Budget та Avis. Офіси компаній знаходяться у відкритій зоні залу прильоту Термінала А. В аеропорту Варшави ми можете обрати в оренду будь-який автомобіль: від бюджетних малолітражок до мінівенів для довгих сімейних подорожей. ###АЗС поруч із аеропортом Варшави Уважно читайте договір оренди, можливо, ви матимете повернути автомобіль із повним баком палива.

На виїзді з аеропорту ви знайдете АЗС за адресою Jamesa Gordona Bennetta 2a. Також неподалік від аеропорту є заправки за адресами: aleja Krakowska 208, aleja Krakowska 269, Postępu 13.

Поруч з аеропортом немає ніяких проблем з пошуком АЗС. На кожній трасі, що веде до аеропорту, по декілька заправок розташовано майже поспіль саме на під’їздах до аеропорту. ###Основні маршрути та пункти призначення з аеропорту Варшави ###Варшава Варшава — столиця Польщі, повністю відновлена після Другої світової війни. При відбудовуванні Варшави було приділено багато уваги збереженню культурної спадщини, в результаті історичний центр міста було включено ЮНЕСКО до списку всесвітньої спадщини як приклад ідеально відновленої пам’ятки культури.

Та деякі будівлі все ж пережили війну, наприклад, збереглася Варшавська цитадель. А от відбудова серця Варшави – Королівського замку – тривала аж до сімдесятих років минулого сторіччя. Замкова площа перед ним сьогодні є одним з найулюбленіших місць для прогулянок серед мешканців міста та туристів.

Майже усі парковки у центрі Варшави є платними, а паркомати приймають тільки готівку. ###Краков Близько 300 кілометрів і чотирьох годин відділяють Варшаву від Кракова – одного з найстаріших міст Польщі, розташованого на березі Вісли. Аби дістатися з аеропорту Варшави до Кракова, вирушайте на південь по трасі Е77.

У Кракові на вас чекають Національний музей та музей Чарторийських, замковий комплекс Вавель, Кафедральний собор святих Станіслава і Вацлава та Маріацький костел, дивовижна середньовічна архітектура історичного центру міста та мальовнича природа у передмісті. Для знайомства з чарівним Краковом автомобіль краще залишити на паркові готелю, тому що в історичному центрі міста парковок обмаль, а безкоштовних стоянок взагалі немає. ###Берлін Якщо ваша подорож не обмежується Польщею, вірогідно, наступним пунктом призначення стане саме Берлін. Від аеропорту Варшави до столиці Німеччини близько 570 кілометрів, які можна подолати за 5 годин, якщо подорожувати без зупинок швидкісною трасою Е30. Найбільше місто Німеччини, її культурний та туристичний центр, Берлін пропонує пам’ятки та розваги на будь який смак. Історія ті архітектура, музеї та концерти, нічні клуби та ресторани світового рівня роблять Берлін безперечно вартим відвідування.

Парковки у Берліні коштують чимало та нерідко бувають заповнені, а якщо ви залишите автомобіль в неналежному місці, на вас чекає евакуатор та штраф. До того ж рух транспорту у центрі дуже щільний, тож, аби не зіпсувати знайомство з Берліном стоянням у пробках та довгим пошуком парковок, краще залишити автомобіль біля готелю та скористатися метро.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.