Карта

Дешеві авіаквитки до країни Польща

Настав час для українців оцінити принади сусідньої країни. Досить довго ми не помічали красу Польщі та доступність відпочинку в цій країні. Це чудовий варіант для активного відпочинку для молоді, сімей, любителів водного та гірськолижного спорту. Зимовий сезон у Польщі досить довгий, а зими сніжні. Літні люди можуть насолодитися гармонією природи Біловезької Пущі та красою середньовічних містечок.

 

Куди поїхати?

 

Передусім, кожному неодмінно варто побувати у Кракові. Краків – невелике місто, але дуже гостинне і тепле. Любов до нього починається зі знайомства з Ринковою площею, яка, до речі, є найбільшою в Європі, та Маріацьким костьолом. Він велично здимається над площею, нагадуючи про плинність часу. Кожну годину трубач грає мелодію на башті собору і символічно, в знак пам’яті нашестя татар на місто у далекому 15-му столітті, не дограє її до кінця. Не забутьте підняти очі до стелі, коли зайдете до костьолу!

Краківці завжди усміхнені і дружелюбні. Вони радо допоможуть вам знайти бар, де розливають найкраще пиво, чи місце, де можна відвідати смачні місцеві страви. До речі, польська кухня дуже відрізняється від української. Ви здивуєтеся різноманіттю супів, м’ясних та грибних страв та, звісно, пирогів.

Не можна не згадати про Вавель. Поляки пишаються своїм старовинним надбанням і шанують історію. Вавельський замок у свій час був княжою резиденцією і вирішував найважливіші питання Східної Європи.

Подорож варто продовжити до Варшави. Недарма місто отримало титул столиці. Як кожне прадавнє місто Європи, Варшава може викрашатися Замковою площею та Королівським палацом. Найкращий вид на місто можна побачити з вежі собору Святої Анни, для цього вам спершу треба буде подолати декілька сотень сходів. Але повірте, ви не пожалкуєте. Варшава – дуже життєрадісне місто. Озирніться, ви побачите будинки всіх можливих кольорів: жовтий, зелений, а поряд блакитний і фіолетовий, трохи далі оранжевий і синій. Вони здимаються над вузькими вулицями, створюючи атмосферу казки, яку доповнюють численні музики та вуличні артисти.

Природа Польщі не може залишити байдужим. Піднявшись на повітряній кулі, ви зможете побачити океани лісів, зелені безкраї поля і вкраплення синіх озер. Найвідомішими є Мазурські озера. Вони приваблюють любителів активного відпочинку. 2000 озер – це рай для байдарок, яхт та інших водних видів спорту.

Південні Татри та Губалувка сформували чудове місце для гірськолижників. Та приїжджають сюди не тільки заради засніжених гірських трас, але і для ознайомлення з місцевим колоритом та гуцульською культурою. Тут ви зможете скуштувати справжню гірську кухню та насолодитися дерев’яною архітектурною традицією, яка і досі побутує в цих краях. Крім того, цілющі грязі та мінеральні води Польщі відомі у всій Європі такими курортами як Верхомля, Цехоцинек, Колобжег та Криниця Здруй. Останні світові тенденції здорового способу життя нагадали світу про старовинні джерела термальних вод Балтійського та Карпатського басейнів.

 

Цікаво знати

 

На даху Варшавської міської бібліотеки розташований справжній сад. Це одне з найбільших живих насаджень у Європі на даху будинку. Тут безліч зелених та квіткових оранжерей. Чудова ідея втекти від клопоту та туристів.

 

Коли поїхати?

 

Найкраща пора для відпочинку у Польщі – літо та осінь. Неймовірні багряні кольори природи, чудова погода та невелика кількість туристів. Прихильники активного гірськолижного відпочинку, термальних курортів можуть насолоджуватися сезоном цілу зиму.

 

Загальна інформація

 

Столиця: Варшава

Валюта: Злотий (PLN)

Офіційна мова: польська

Часовий пояс: CET (UTC+1), різниця з Києвом 1 годинa.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.