Рим

18 бер. 2019 р.19 бер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Domidea, Flaminio Village Bungalow Park і All Ways Garden Hotel & Leisure – найдешевші готелі міста Рим. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Рим безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Рим

від 2 055 грн.
від 2 740 грн.
від 5 210 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Рим?

9,8
Шанувальники історії
8,3
Гурмани
7,7
Любителі мистецтва та дизайну
6,5
Любителі активного відпочинку
6,5
Сімейні мандрівники
Рецензії користувачів (1289)
Miruna Teleasa
Miruna TeleasaБухарест
13.03.19

Rome is a fascinating city, an open air museum that has everything from art to adventure and great food

Diana Mohamed
Diana Mohamed
01.03.19

Lovely city, avoid the summer crowd if you want to really enjoy the ancient ruins.

Anne Lowrey
Anne LowreyСан-Франциско
26.02.19

Ah, the Eternal City. Rome is great even as a backpacker. I recommend walking around at night (if you feel safe, or have a male companion to walk with) as that's when you'll get the cool, calm, well-lit, and less crowded version of the city.

Андрей  Белоусов
Андрей Белоусов
25.02.19

В Риме уже третий раз и следующая поездка будет в Вечный город! Он прекрасен всегда(главное чтобы ливня не было). Еда неописуема, как и вино. А воздух... Его можно есть ложками!

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 2 307 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Римтравень. Середня вартість житла в цей період складає 3 750 грн. за добу.
березень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 2 812 грн. за добу. Це на 3% менше середньої ціни (2 903 грн.) за останні 12 місяців.

Планування подорожі: Італія