Карта

Дешеві авіаквитки до країни Італія

Мальовничі пагорби та романтичні руїни, затишні бухти та скелясті кручі, старовинна архітектура та величні пам’ятки, кухня, яка підкорила весь світ, та яскраві свята, тисячоліття історії та безцінний культурний спадок – в світі знайдеться не багато країн, здатних порівнятися з Італією. Можна провести роки в цій країні та не побачити усіх її принад, то ж в яку б її частину ви не вирішили поїхати, готуйтеся до насиченою враженнями та незабутньої подорожі.

 

Куди поїхати

Визначити, які місця в Італії варті найбільшої уваги, дуже нелегко. Її регіони відрізняються один від одного, та кожен з них цікавий по-своєму. Нажаль, охопити їх всі неможливо ані за одну, ані навіть за три відпустки. Тож кожен має вирішувати сам, що його цікавить найбільш, та бути готовим к тому, що бажання повернутися до Італії може з’явитися ще у процесі першої подорожі.

Як і тисячоліття тому, всі шляхи ведуть мандрівників насамперед до Риму. Це місто – наче музей під відкритим небом, де концентрація історичних та культурних пам’яток різних епох просто зашкалює. Капітолійський пагорб та Колізей, фонтан Треві та палац Боргезе, площа Святого Петра та Сікстинська капела у Ватикані, а  також незчисленні давньоримські руїни, форуми, катакомби, колонади і, звичайно, музеї – перелічити всі пам’ятки Рима не має ніякої можливості, як немає й можливості оглянути їх за кілька днів.

Якщо ви цінуєте мистецтво, обов’язково відвідайте Флоренцію – колиску європейського Відродження, та не обійдіть увагою Галерею Уффіці, де зібрана найкраща колекція живопису цієї епохи. Скласти враження про італійське середньовіччя краще всього у романтичній Венеції, яка майже не змінилась з тих часів, принаймні у архітектурному плані.

Любителям історії також буде цікаво у Неаполі, де окрім численних замків та палаців різних епох існує Національний археологічний музей з величезною колекцією експонатів античної епохи. Також неподалік від Неаполя знаходяться легендарний Везувій, який чудово видно з самого міста, та руїни древніх Помпей, перетворені зараз на музей під відкритим небом.

Природа Італії вражає, мабуть, не менш за її історію. Доломітові Альпи та чарівний «Озерний край» на півночі, романтичні пагорби Тоскани, мальовниче узбережжя Лігурії та Амальфі – куди б ви не поїхали, дивовижні краєвиди забезпечені. Щоб сповна насолодитись італійською природою, краще за все орендувати автомобіль (http://www.skyscanner.com.ua/carhire/) і дозволити собі відхилятися від відомих маршрутів, аби уникнути скопління інших туристів та мати можливість зазирнути у будь-який куточок за власним бажанням.

Не можна обійти увагою й неперевершену кухню Італії, яка високо цінується в усьому світі та є такою ж важливою частиною італійської культури, як її історичні та культурні пам’ятки. В кожному регіоні існують свої унікальні кулінарні традиції, тож подорожуючі країною не соромтесь запитувати у ресторанах та кафе про автентичні місцеві блюда.

 

Коли поїхати

У південній частині Італії клімат середземноморський, зі спекотним літом та досить теплою зимою. Альпи захищають країну від холодних вітрів, тож й на півночі клімат також достатньо м’який, і погода навряд чи зіпсує вам подорож. Майте на увазі, що улітку на морських курортах Італії може бути дуже людно, а навесні та восени звичайним явищем є великі черги до музеїв. Взимку в італійських Альпах можна покататися на гірських лижах або сноуборді. А у другій половині лютого зазвичай починається легендарний Венеціанський карнавал, тож купувати квитки до Італії і бронювати номери в готелях Венеції (http://www.skyscanner.net/hotels.html) на цей час треба заздалегідь.

 

Загальна інформація

Столиця: Рим

Валюта: євро (EUR)

Часовий пояс: CET (UTC+1, влітку UTC+2), різниця з Києвом -1 година

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.