Санкт-Петербург

18 черв. 2019 р.19 черв. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Harbor Club Hotel, Suvorov Hotel і Dom Dostoevskogo – найдешевші готелі міста Санкт-Петербург. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Санкт-Петербург безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Санкт-Петербург

від 2 169 грн.
від 4 404 грн.
від 9 809 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Санкт-Петербург?

9,8
Шанувальники історії
8,1
Любителі мистецтва та дизайну
6,4
Мандрівники шукачі пригод
6,4
Любителі нічного життя
6,3
Піші туристи
Рецензії користувачів (194)
Keith D. Wyss
Keith D. Wyss
08.06.19

Saint Petersburg has so much to offer! It’s full of stunning palaces and rich museums! During summer the White Nights give the northern capital a unique touch!

Виктор Красивский
Виктор Красивский
05.04.19

Раньше был только в Ленинграде. В Петербурге побывал два раза – первый раз "за здравие" (праздник выпускников "Алые паруса"), второй раз – "за упокой" (похороны Жореса Алфёрова, нобелевского лауреата). Чтобы увидеть весь Питер, надо здесь жить. Впечатлений – на всю жизнь.

Валерий Никитенко
Валерий НикитенкоМосква
03.12.18

Город особенный. Мне не понравились его центральные серые улицы, огромное количество рекламы на улице. Но много памятников искусства в центре и за городом, так например, Петергоф, Царское Село. Но увидеть развод мостов- надо хоть раз

George Markovsky
George MarkovskyСанкт-Петербург
05.06.19

This is the most beautiful city on earth! Its architecture, history and people are amazing.But if you come here for 2-3 days, then you definitely need a guide! I booked a tour with St Petersburg Best Guides and I recommend this company.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 168 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Санкт-Петербургчервень. Середня вартість житла в цей період складає 3 537 грн. за добу.
червень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 835 грн. за добу. Це на 6% менше середньої ціни (1 955 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Санкт-Петербург середня температура в місяці червень дорівнює 15,0°C/59,0°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,2°C/73,8°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою -9,5°C/14,9°F.
Найближчий аеропорт до міста Санкт-ПетербургСанкт-Петербург Пулково (LED) (15,52 км).

Планування подорожі: Росія