Санкт-Петербург

2 вер. 2019 р.3 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Antares Royal, Crowne Plaza ST. Petersburg Airport і Hotel Gogol – найдешевші готелі міста Санкт-Петербург. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Санкт-Петербург безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Санкт-Петербург

від 3 524 грн.
від 6 562 грн.
від 12 720 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Санкт-Петербург?

9,8
Шанувальники історії
7,8
Любителі мистецтва та дизайну
6,5
Мандрівники шукачі пригод
6,5
Піші туристи
6,5
Любителі активного відпочинку
Рецензії користувачів (207)
Валерий Никитенко
Валерий НикитенкоМосква
03.12.18

Місто особливий. Мені не сподобалися його центральні сірі вулиці, величезна кількість реклами на вулиці. Але багато пам'ятників мистецтва в центрі і за містом, так наприклад, Петергоф, Царське Село. Але побачити розлучення мостов- треба хоч раз

Ольга Овчинникова
Ольга Овчинникова
07.07.19

Я безумно люблю Санкт Петербург! Сырой-солнечный-холодный-жаркий -он любой прекрасен!!!

Keith D. Wyss
Keith D. Wyss
08.06.19

Saint Petersburg has so much to offer! It’s full of stunning palaces and rich museums! During summer the White Nights give the northern capital a unique touch!

Виктор Красивский
Виктор Красивский
05.04.19

Раньше был только в Ленинграде. В Петербурге побывал два раза – первый раз "за здравие" (праздник выпускников "Алые паруса"), второй раз – "за упокой" (похороны Жореса Алфёрова, нобелевского лауреата). Чтобы увидеть весь Питер, надо здесь жить. Впечатлений – на всю жизнь.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 082 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Санкт-Петербургсерпень. Середня вартість житла в цей період складає 2 164 грн. за добу.
серпень минулого року – середня ціна в готелі складала 1 700 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Санкт-Петербург середня температура в місяці серпень дорівнює 16,4°C/61,4°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 23,2°C/73,8°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою -9,5°C/14,9°F.
Найближчий аеропорт до міста Санкт-ПетербургСанкт-Петербург Пулково (LED) (15,52 км).

Планування подорожі: Росія