Карта

Дешеві авіаквитки до країни Росія

Авіаквитки до Росія

Величезна територія, незліченна кількість шедеврів архітектури та історичних пам’яток, дивовижна природа і різноманітні культурні традиції – туристичний потенціал Росії дійсно неймовірний.  Сьогодні, завдяки розвитку авіаційного сполучення та місцевим лоукостерам, подорожувати країною стає значно легше, ніж ще декілька років тому. Отже можна не обмежуватись звичними візитами до Москви та Санкт-Петербургу, а й нарешті відкрити для себе природні багатства найбільшої у світі країни.

 

Куди поїхати

Всі пам'ятки Росії можна умовно розділити на історичні та природні. Але, якщо ви ще не бували тут, знайомство з країною варто розпочати з її столиці. Навіть коротка зупинка в Москві запам'ятається на все життя, але для більш вдумливого і плідного знайомства з містом слід витратити не один день.

Якщо часу обмаль, слід звернути увагу на головні пам’ятки столиці, до яких належать Московський кремль – історико-культурний музей-заповідник, Червона площа з неперевершеним Собором Василя Блаженного, Великий театр, Третьяковська галерея, Арбат та монументальні сталінські висотки. Шанувальники мистецтва напевно знайдуть щось собі по душі у репертуарі близька 100 московських театрів або серед експозицій більш ніж 60 музеїв. Також варто відвідати хоча б один з чудових парків Москви, наприклад, найстаріший Парк Горького, мальовничі Воробйови гори або музей-заповідник Коломенське.

На берегах Фінської затоки знаходиться ще одна столиця Росії, культурна. Засноване Петром I в 1703 році, місто Санкт-Петербург довгі роки було резиденцією російських царів. Обов'язково відвідайте музей-заповідник у Царському селі, прогуляйтеся прекрасними садами Петергофа і алеями Літнього Саду. Огляньте Петропавлівську фортецю и Храм Спаса на Крові, прогуляйтеся мальовничими каналами Санкт-Петербургу та, звичайно, не пропустіть один з найбільших у світі музеїв – знаменитий Ермітаж.

У Росії кажуть, що кращий спосіб пізнати її історію – проїхатися по Золотому кільцю. Популярний туристичний маршрут включає в себе відвідування найстаріших російських міст: Ростова Великого, Костроми, Сергієва Посада, Володимира, Переславля-Залєськогоі Суздалі. У архітектурі цих міст, особливо їхніх соборів, представлені всі етапи становлення давньоруського зодчества. У Ростові Великому величезну історичну цінність становить кам'яна і дерев'яна забудова, а також знаменита Ростовська дзвіниця з її тринадцятьма дзвонами. Сергієв Посад знаменитий приголомшливим архітектурним ансамблем Троїце-Сергієвої лаври – найбільшого у Росії монастирю. У Переславлі-Заліському зберігся один з перших білокам'яних храмів Північно-Східної Русі, а в Ярославлі –  Спасо-Преображенський монастир, Церква Іллі Пророка і Толзький монастир.

Окремої уваги любителів історії та культури заслуговує місто Великий Новгород – своєрідне місто-музей, де збереглося більше шедеврів давньоруської архітектури, ніж у біль-якому з інших міст Росії. Також у багатьох новгородських церквах можна побачити унікальні стародавні фрески, розписи роботи Феофана Грека.

У Росії чимало природних заповідників і вражаючих природних пам'яток, але жодна з них так не манить мандрівників, як дивовижні води Байкалу – найглибшої та найчистішої прісної водойми планети. Якщо ви любите подорожувати незвіданими стежками з рюкзаком за плечима, вирушайте на Алтай або у гори Кавказу. А найбільш відчайдушні мандрівники можуть дістатися Далекого Сходу і Камчатки з її сопками, вулканами та унікальною Долиною гейзерів.

 

Коли поїхати

Клімат в Росії суттєво відрізняється в залежності від регіону, величезна країна розташована водночас в арктичному, субарктичному, помірному і частково в субтропічному кліматичних поясах. Однак на більшій частині території клімат континентальний або помірно континентальний з довгою холодною зимою і коротким нежарким літом. Курорти Чорноморського узбережжя Росії найкраще відвідувати влітку, подорожувати по містах Золотого Кільця бувалі мандрівники радять навесні, в Петербург краще їхати з червня по липень – у сезон «білих ночей», а для відвідування столиці підійде будь-яка пора року.

 

Загальна інформація:

Столиця: Москва

Валюта: російський рубль  (RUB)

Часовий пояс Москви: UTC+03:00, різниця з Києвом +1 година

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.