Карта

Авіаквитки Єгипет

Забронюйте квитки до Єгипту та відвідайте країну Фараонів!

Єгипет одне з найпопулярніших місць відпочинку для українців і  мало чого залишається невідомим про цю неперевершену країну. Тропічний, сухий клімат, чисте, тепле море щороку приваблюють мільйони туристів до Шарм-ель-Шейху, Хуйгади та інших славетних курортів Єгипту.

Більшість туристів прибувають до Каїру, де знаходиться національний музей Єгипту. Піраміди Гізи разом із Сфінксом є останнім із семи чудес стародавнього світу і, ймовірно, найбільшою туристичною принадою Єгипту, проте храми в Карнаке, Абу-Сімбел і Луксор також вражають. Спустіться по Нілу на традиційній фелюзі і відвідайте Фіви, де знаходиться  Долина царів і цариць – стародавнє заховання фараонів, що складається з вражаючиз 62 гробниць. Візьміть тур на верблюдах через Сахару до оазису Сива, з його приголомшливими пейзажами і струмками. Тут також містяться залишки храму оракула Амона.

Якщо Вам набридла спека пустелі, відправтеся до одного з численних курортів на березі моря (Середземного чи Червоного),  де ви можете пірнати серед захоплюючих коралових рифів, або просто розслабитися і насолоджуватися місцевим стилем життя, кафе і пляжами Синаю. Єгипет славиться своїми фестивалями та релігійними карнавалами, які святкують зазвичай всі єгиптяни. Вуличні дійства під час Рамадану та фестивалю весни Шам-ель-Нессім (Sham el-Nessim) притягують туристів зі всього світу!

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Єгипет  за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Єгипту за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Єгипту.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Єгипту найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Єгипту найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Єгипті?  Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Єгипті.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.