Карта

Дешеві авіаквитки до країни Нідерланди

21% території Нідерландів знаходиться нижче рівня моря, тому Нідерланди – країна мореплавців. Саме голландські моряки відкрили береги Австралії і Нової Зеландії у 17 столітті. З того часу, Голландія залишає за собою лідерство в багатьох аспектах і являється однією з найцікавіших країн для туризму.

 

Куди поїхати?

Перше, що ви побачите у Голландії – це безкраї квіткові різнокольорові поля. Нідерланди – лідер по вирощуванню тюльпанів. Але історично ці квіти до Голландії були завезені з Туреччини у 1599 році. З тих пір в країні почалося масове вирощування тюльпанів.

Перш за все у Голландії варто відвідати Амстердам. Столиця буда збудована у далекому 1275 році на березі ріки Амстел, звідки і пішла її назва. Це стародавнє місто є одним з найбільш суперечливих у Європі. Тут тісно переплелися сучасні погляди на життя, легкі норови та давні традиції. Відомо, що в Голландії легалізовано все, що довгий час було заборонено у консервативній Європі. Країна прихильна до одностатевих шлюбів, вживання алкоголю з 16-ти років, вирощування для власного вжитку легких наркотиків, проституції. Все це у значній концентрації віднайшло своє втілення в Амстердамі.

Квартал Червоних Ліхтарів знаходиться у самому серці міста. Оминути його просто неможливо. Тут знаходиться славетний Мулен Руж, безліч секс-шопів та клубів зі схожою тематикою. До теми місцевих контрастів: найсмачніша китайська і тайська кухні подаються саме тут.

А також – це місто сучасного мистецтва. Серед величезної кількості музеїв найвідомішими є арт-галерея Galerie de Salon, де можна крім перегляду картин поголитися. Туристи полюбляють музей Ван Гога, Hermitage Amsterdam, музеї сексу та тропіків, Єврейський історичний музей, атракціон Heineken Experience, де можна побачити весь процес пивоваріння. В Амсельвіні знаходиться відомий музей авангарду.

Нідерланди -  країна наукового прогресу і новітніх технологій. Голландський художник Berndnot Smilde сконструював хмари всередині приміщення. Для цього він створив умови відповідно до ретельно вивчених параметрів температури, вологості та освітлення, а потім випустив спеціальній пар з машин. Отримана хмара тримається в повітрі протягом декількох секунд, достатніх аби сфотографувати хмари.

Друге за креативом місто Голландії – Роттердам. Тут можна побачити кубічні будинки, які, здається от-от впадуть на дорогу. Одна з визначних пам'яток Роттердама- 185-метрова башта Evromast. Башта є найвищою будівлею в Нідерландах. До верхівки, де розташоване кафе з панорамою на найбільший порт у світі, можна дістатися на ліфті. Варто відвідати також музей порту. Всередині розташована вся історія голландського мореплавства. Врешті-решт, морські традиції і морська слава Нідерландів, відома всьому світу з 17-го століття, заслуговують на це. Крім того у Роттердамі розташована церква Петра і Павла збудована у далекому 18-му столітті. З нею пов’язано багато місцевих вірувань та легенд.

За 22 км на схід від Роттердама розташоване місто Дельфт - центр виробництва кераміки та унікального ручного розпису з синім орнаментом. Це місто варто відвідати, буваючи у цих місцях.

 

Цікаво знати

За легендами, коли у 1811 році Наполеон захопив Нідерланди, він вимагав від кожного взяти собі прізвище, як це було заведено у французів. Враховуючи тимчасовий характер загарблення, в який вірили голландці, вони задля сміху почали називати себе цікавими прізвищами. Однак, традиція носити прізвище зберіглася до наших днів.

 

Коли поїхати?

Нідерланди чудові у будь-яку пору року. Завдяки Гольфсріму у країні помірний клімат, сприятливий для туризму.

 

Загальна інформація

Столиця: Амстердам

Валюта: Євро (EUR)

Офіційна мова: нідерландська, фризька (у провінції Фрисландія)

Часовий пояс: CET (UTC+1), різниця з Києвом 1 година

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.