Карта

Дешеві авіаквитки до країни Німеччина

Це країна порядку й чистоти, чесності та охайності. Серйозний підхід відчувається усюди: в комфортабельному громадському транспорті, бездоганних дорогах, надійних німецьких автомобілях, доглянутих газонах, ситній їжі та якісних товарах. Дехто може дорікати німцям через зайву практичність та стриманість, але ж відпочивати вони також вміють непогано: у великих містах бари працюють до самого ранку, а славетне німецьке пиво тече рікою. Чого б ви не прагнули від відпустки – спокійної сімейної подорожі, насиченої культурної програми або повного відриву – тут ви знайдете всі види відпочинку невідмінно високої німецької якості.

 

Куди поїхати

Вартих уваги місць у Німеччині дуже багато, подивитися їх всі просто неможливо під час звичайної відпустки. В одній Баварії можна провести два тижні, та не побачити навіть половини її пам’яток. Мальовничій німецькій природі також можна сміливо присвятити окрему поїздку.

Берлін славиться насамперед розмаїттям архітектурних та історичних пам’яток, серед яких найбільш визначними є Берлінський кафедральний собор, будівля Рейхстагу, Бранденбурзькі ворота, фортеця Шпандау та залишки сумнозвісної Берлінської стіни. Столицю Німеччини також можна було б назвати «Містом музеїв», яких тут просто безліч і є навіть так званий Музейний остів, включений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Тематика берлінських музеїв на рідкість різноманітна: тут можна відвідати як всесвітньо відомі картинні галереї, так і, наприклад, єврейський музей та навіть музей гомосексуальності.

Якщо ви подорожуєте з дітьми, неодмінно відвідайте Берлінський зоопарк, де на площі в 35 гектарів зібрана найбільша колекція тварин у світі, та величезний аквапарк TropicalIslandsв 50 кілометрах від столиці з водними атракціонами, басейнами та навіть піщаним пляжем.

Любителям мистецтва слід завітати до Дрездена – культурної столиці Німеччини. Вражаюча архітектура, старовинні мости та площі, музеї та картинні галереї світової ваги – не дивно, що це місто щороку відвідує кілька мільйонів туристів з усього світу.

Столиці Баварії – Мюнхену – теж є чим привабити відвідувачів. І це, всупереч стереотипу, не лише пиво та сосиски. У місті розташовані численні музеї і театри, а щоб послухати Мюнхенський симфонічний оркестр, люди приїздять сюди з найвіддаленіших куточків світу. Якщо вам все ж більш по душі пиво та сосиски, завітайте до Мюнхена наприкінці вересня, коли тут розпочинається всесвітньовідомий Октоберфест – найбільший пивний фестиваль у світі, упродовж якого бенкет триває неспинно на протязі двох тижнів.

Окремої уваги заслуговують німецькі замки. Неприступні фортеці та казкові палаци не залишать вас байдужими, навіть якщо ви не дуже цікавитесь архітектурою та історією. Неподалік від міста Тріра, на березі ріки Мозель, розташований один з найкрасивіших замків Європи – середньовічний Бург Ельц, відомий тим, що за всю свою довгу історію жодного разу не був захоплений та дійшов до нас у своєму первозданному вигляді. В 50 кілометрах від Штутгарта на вершині гори виситься неприступний замок-фортеця Гогенцоллерн – резиденція однойменної династії та ще одна велична пам’ятка германського середньовіччя. Також варті уваги барочний Нордкірхенський палац, який ще називають Вестфальським Версалем за розкіш внутрішнього вбрання і паркового комплексу, та романтичний замок Нойшванштайн в південно-західній Баварії, збудований у другій половині XIXсторіччя на вершині стрімкої скелі.

 

Коли поїхати

В Німеччині є чим зайнятися та куди поїхати будь якої пори року. Милуватися природою, звичайно, приємніше у теплі місяці, а от міста навпаки можуть бути цікавішими узимку. Якщо ви збираєтесь у подорож в жовтні або грудні, купуйте авіаквитки до Німеччини заздалегідь. Восени багато відвідувачів їдуть на відомий мюнхенський фестиваль «Октоберфест», а взимку – подивитися на казкові ярмарки під час різдвяних свят.

 

Загальна інформація

Столиця: Берлін

Валюта: євро (EUR)

Часовий пояс: CET (UTC+1, влітку UTC+2), різниця з Києвом -1 година

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.