Карта

Дешеві авіаквитки до країни Великобританія

Авіаквитки до Великобританія

Рейси до регіонів в Великобританія

Вирішивши придбати квиток до Великої Британії, готуйтесь до однієї з найзахоплюючих подорожей у вашому житті. Велична архітектура та найвідоміші витвори мистецтва, різноманітні свідоцтва тисячолітньої історії та неймовірної краси природа, легендарна британська ввічливість та загальна доброзичливість – ця країна не залишає байдужим та має що запропонувати кожному.

 

Куди поїхати

Найчастіше подорож до Великої Британії починається з Лондону, а у багатьох ним же й закінчується. І хоча Лондон, безумовно, дуже велике та цікаве місто, якому можна присвятити тиждень та усе одно не побачити й половини всіх його принад, не треба обмежуватись лише ним.

Тож найкраще рішення – присвятити столиці два-три дні, за які ви встигнете побачити славнозвісні Біг Бен,Тауер та зміну варти біля Букінгемського палацу; відвідати Гайд-парк та декілька найзначніших музеїв, таких як, наприклад, Британський музей, галерея Тейт або Музей Вікторії та Альберта; прогулятися по Пікаділлі, Бейкер-стріт та Еббі-роуд.

А решту часу можна присвятити подорожі по країні. Краще за все орендувати авто (http://www.skyscanner.com.ua/carhire/?pick_up_date=2014-11-20&drop_off_date=2014-11-21) – це надасть набагато більш можливостей та не буде значно дорожче, ніж звичайні види транспорту. Звісно, вам доведеться звикнути до лівостороннього руху, але це не буде дуже складно, бо в Великій Британії усі їздять за правилами та не перевищують швидкості.

Якщо ви цікавитесь історією, не упустіть можливість побачити легендарний Стоунхендж, розташований біля містечка Солсбері на півдні країни. На південному заході можна відвідати одне з найстаріших міст Англії Гластонбері і прогулятися руїнами найдавнішого Гластонберійського абатства, з яким пов’язано чимало визначних подій британської історії. Не пропустіть Віндзорський замок в 35 км від Лондона – величну резиденцію британських монархів у долині Темзи, закладену у XIсторіччі Вільгельмом Завойовником. Також вас зацікавлять одні з найстаріших християнських споруд в Європі – Кентерберійський собор в Кентербері на південному сході та готичний кафедральний собор у Йорку, а також північний Нотумберленд – місце багатьох славетних баталій минулого.

Окремої уваги заслуговують історичні пам’ятки Шотландії, зокрема середньовічні замки. Місцеві історики сперечаються щодо їхньої кількості, лунають цифри від кількасот до трьох тисяч. Чимало з цих вражаючих споруд сьогодні являють собою лише величні руїни, але в багатьох замках можна потрапити у середину, а в деяких – навіть заночувати, бо вони були перетворені на готелі (http://www.skyscanner.com.ua/hotels.html?currencyCode=UAH&languageCode=UK&Rooms=1&Adults=1&checkin=2014-11-20&checkout=2014-11-21).

Не менш цікава столиця Шотландії –затишний і трохи казковий Единбург. Непідступний замок на скелі у самому центрі, бруковані вулиці та черепичні дахи, гора «Трон Артура», з якої відкривається неймовірний вид на  місто та затоку Ферт-оф-Форт, та старовинні паби, де можна скуштувати віскі з різних куточків Шотландії – Единбург безперечно вартий відвідування.

А якщо ви захоплюєтесь природою – просто вирушайте, куди ведуть очі. Зелені луги та квітучі сади Англії, суворе скелясте узбережжя Північної Ірландії, драматичні гори та дзеркальні озера Шотландії – краєвиди Великої Британії розкішні в будь-якому її куточку.

 

Коли поїхати

Жарти про британський клімат, на жаль, мають достатнє обґрунтування. Погана погода дійсно є однією з небагатьох речей, які здатні зіпсувати враження від подорожі. Тому краще утриматися від поїздки до Великої Британії узимку, і хоча температура тут рідко спадає нижче нуля, дощ та пронизливий вітер у цю пору року – звичайні явища. Натомість у літні місяці навіть на півночі країни буває достатньо теплих та сонячних днів, до того ж улітку по всій Великій Британії проходить безліч цікавих подій та фестивалів.

 

Загальна інформація

Столиця: Лондон

Валюта: фунт стерлінгів (GBP)

Часовий пояс: GMT(UTC0), різниця з Києвом -2 години

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.