Карта

Авіквитки Тайланд

Тайланд – де за гривню отримаєш багато, а за усмішку ще більше.

Тайланд – країна у південно-східній Азії, що славиться своєю природою, пісочними пляжами, кухнею та привітністю свого населення. Це частково зумовлено поширеністю буддизму в країні, що закликає людей бути доброзичливими та терплячими. Буддизм також зумовлює розповсюдженість храмів – він величних у Бангкоці, до затишних провінціальних – і релігійних свят по всій країні.

У Тайланді знайдеться підходящий відпочинок для кожного смаку і кожного гаманця. В основному туристи прибувають до столиці Тайланду – Бангкок. Любителі космополітену можуть залишитися тут і насолодитися цим мульти-культуним містом. Визначні пам’ятки у Бангкоці це Королівський палац, храми Ват Пхо та Ват Арун. Також варто відвідати численні базари і взяти екскурсію по каналам міста, що також дозволить відвідати «базари на воді».

Інші можуть заглибитися в центр країни, для диких походів по тропічному лісі. Якщо Ви просто бажаєте розслабитися на сонячному пляжі, відвідайте південні острови. Тут Ви знайдете відлюдні курорти світового класу, такі як острів Пукет. Найвідоміші узбережжя включають Патонг, Банг Тао, Камала, Ко Тао, Ко ФіФі та Ко Чанг.

Обов’язково спробуйте всесвітньо відомі страви тайської кухні, а також тайський масаж. Незабутніми будуть відвідити Вечірки Повнолуння (FullMoonParty) на острові Ко Пханган. Вони проводятся напротязі трьох днів кожного місяця,  під час повнолуння. Найкращий час для подорожі до Тайланду це наша зима – в цей час зберігається суха і тепла погода.

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Тайланд за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Тайланду за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Тайланду  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Тайланду найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Тайланду найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Тайланді? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Тайланді.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.