Карта

Дешеві авіаквитки до країни Румунія

Туристичні можливості Румунії на диво багаті та різноманітні. Країна може похвалитися як приголомшливою природою, так і багатою культурою з яскравими самобутніми традиціями. У масштабах невеликої Румунії можна насолодитися і прекрасними сонячними пляжами, і гірськолижними курортами Карпат. А ще помилуватися мальовничими краєвидами Дунаю і відвідати десятки пам'яток історії. Окрім відомих усім овіяних легендами замків Трансільванії, в Румунії знаходиться відразу сім об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Куди поїхати

Відправною точкою подорожі для більшості мандрівників є столиця країни Бухарест. Знайомство з містом варто почати з його найстарішої і найпривабливішої частини. В історичному центрі Бухареста ви зможете помилуватися величним палацом Парламенту, який за своєю площею поступається тільки будівлі Пентагону. До речі, побудовано Парламент виключно з матеріалів румунського походження. У старій частині міста зверніть увагу на румунську Тріумфальну арку. Її зведено в 1920 році як данину пам'яті і хоробрості румунських солдатів у Першій світовій війні. Оглянувши величний фасад арки, підніміться внутрішніми сходами нагору – зверху відкривається напрочуд  гарна панорама міста.

Обов'язково прогуляйтеся Площею Революції. Це відоме місце багате унікальними пам'ятниками та історичними подіями. І не дивно, адже прямо на площі розташована резиденція румунських монархів – Королівський палац. Сьогодні в ньому розмістилася багатотисячна колекція експонатів Національного музею мистецтв. Неподалік від площі зверніть увагу на невелику церкву з червоної цегли. Це церква Крецулеску, яка відома прекрасно збереженими фресками художника Георге Таттареску.

Загалом у Бухаресті дух стародавньої історії органічно переплітається із сучасністю. Аби сповна відчути атмосферу цього міста, варто прогулятися алеями Саду Кісмігуі і парку Герастрау, заглянути в численні музеї міста і просто насолодитися смачною кавою в одному з затишних кафе.

Але перелік пам'яток Румунії не обмежується лише пам'ятниками Бухареста, за його межами також є безліч цікавих місць. Насамперед, звичайно, туристи вирушають до легендарної Трансільванії. Сувора місцевість з горами, лісами і готичними будівлями приваблює як шанувальників Дракули, так і просто любителів давнини.Саме тут розташований відомий «замок Дракули» - замок Бран. Знаходиться цей форт-музей в 30 км від міста Брашова. Замком легендарного графа-вампіра охрестили його туристи, оскільки знаходиться він біля воріт в Трансільванію і нібито міг належати вампірові. У самому ж місті Брашові відмінно збереглися атрибути середньовіччя: будинки з черепичним дахом, вузькі вулиці. Окремої уваги серед багатьох колоритних містечок Трансільванії заслуговує місто Сігішоара. Це безпосередня батьківщина графа Дракули, більш відомого тут як Влад Цепеш. На головній площі міста і сьогодні стоїть будинок Цепеша, де проживало сімейство графа. Унікальна фортеця Сигишоара і саме містечко внесені до списку пам'ятників Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Заслуговують на увагу і пам'ятники міста Констанца. Його називають «містом Нептуна» і столицею пляжного відпочинку в Румунії. У пошуках цікавих місць вирушайте відразу на набережну Констанци. Тут варто звернути увагу на будівлю Казино, Музей історії та археології, Акваріум, Православний Собор Святих Петра і Павлата мечеть «Карол I». А в археологічному парку прямо під відкритим небом можна побачити руїни античного міста Томи.

 

Коли поїхати

Туристичний сезон Румунії можна умовно поділити на дві частини Влітку більшість відвідувачів приїжджає поніжиться на пляжах країни, а взимку популярні гірськолижні курорти. Найкращий час для пляжного відпочинку – з травня по вересень, для зимового – з грудня по березень. Якщо ж ви просто хочете насолодитися красою місцевих ландшафтів, відвідати таємничі замки і відчути душевну красу цієї країни, то обирайте для своєї подорожі квітучу весну або барвисту осінь.

 

Загальна інформація

Столиця: Бухарест

Валюта: лей (RON)

Часовий пояс: EET (UTC+2, влітку UTC+3), різниця з Києвом 0 годин

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.