Карта

Авіаквитки Мальта

Забронюйте квитки до Мальти та спробуйте все найкраще з Середземномор’я – на трьох островах!

Республіка Мальта складається з островів Мальта, Гозо та Коміно. Гозо – найзеленіший з усіх островів, в той час як найменший Коміно – ненаселений. За 6000 років розвитку Мальта перетворилася в багатокультурну державу, з величною архітектурою та смачною кухнею – схожою на італійську. Мальтійці відомі як дуже привітні господарі.

Столиця Валетта – один з об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Підніміться на Верхні Сади Барракки (UpperBarrakkaGardens), звідки відкривається неймовірний вид на всю Велику Гавань (GrandHarbour). Також ввідвідайте численні церкви та собори Валетти (наприклад церква святого Петра та Іона Спасителя); Археологічний музей та музей війни у Форті св. Ельма, де, щонеділі, проводиться костюмований парад; а також палац Великого Магістра.

Стародавня столицяя Мдіна досі вважається культурною столицею Мальти. Завітайте сюди щоб насолодитися її чарівною архітектурою та культурними фестивалями. Бажаєте просто відпочити? Відвідайте затоки Св Павла, Мельеха або Золоту затоку та насолодіться їхніми білосніжними, пісчаними пляжами.

Дістатися до Мальти можна лише через один аеропорт – Міжнародний Аеропорт Мальта Лука, тож забронюйте Ваші квитки зараз!

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Мальту за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Мальти за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Мальти.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Мальти найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Мальти найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Мальті? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Мальті.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.