Карта

Авіаквитки Сингапур

Забронюйте квитки до Сингапуру і відкрийте для себе це місто-державу!

Сингапур складається з основного острова Сингапур і 57 дрібних островів. В основному туристи починають свою подорож у столиці – Сингапурі. Приземліться у чистому, безпечному та незрівнянному місті.  Сингапур вражає своєю сумішшю культур Заходу та Сходу, а також традицій і модерну. Навідайтесь до стильних торгівельних центрів на Orchard Road і дозвольте собі витратити невеликий капітал. Або ж відвідайте традиційні ринки, у пощуках дешевих пропозицій.  Не забудьте придбати на згадку символ Сингапуру – мерлайон, міфічну остоту з головою лева та тілом риби.

Хоча Сингапур одна з найрозвиненіших економік регіону, це  більше ніж лише торгові центри. Відвідайте Chinatownде історичні храми стоять поряд стильних барів; незабутні враження залишить Храм Тисячі Лампад у LittleIndia, а також музей Цивілізації Азії. Для любителів тварин варто відвідати зоопарк і нічне сафарі.

Обов’язково скуштуйте страви місцевого походження – сінгапурська кухня поєднує в собі риси китайської, малайської та індійської кухонь. Вважається що страви з риби у Сингапурі найкращі в світі! Бажаєте розслабитись від ритмічного життя столиці? Завітайте до тихого курорту на острові Сентоса або ж національного парку Букіт Тіма (Bukit Timah Nature Reserve).

Температура впродовж року майже не змінюється і тримається на приємному рівні 25 градусів цельсія. Висока вологість повітря та опади переважають напротязі року.

Знайдіть найдешевші авіаквитки в Сингапур за допомогою Skyscanner! Skyscanner - це просто та швидко. До того ж це безкоштовно!

Порівняйте ціни на дешеві авіаквитки до Сингапуру за допомогою поля пошуку вище. Ви отримаєете результати з найбільшим вибором авіакомпаній та туроператорів, що пропонують авіаквитки до Сингапуру.  Забронюйте авіаквитки на літак безпосередньо на веб-сайтах туроператорів та авіакомпаній.

Якщо Ви гнучкі з датами поїздки, ми покажемо дні, коли ціни на квитки до Сингапуру найнижчі. Просто виберіть пошук по цілому місяцю і наші графіки покажуть коли летіти до Сингапуру найдешевше!

Потрібно забронювати готель у Сингапурі? Найкращі пропозиції на готелі можна знайти на SkyscannerHotels. Skyscannerвиконує пошук по всіх найкращих постачальниках готельних послуг, щоб надати Вам найкращі пропозиції на готелі у Сингапурі.

Знайшли авіаквитки які Вам підходять? Не забудьте додати Skyscannerдо своїх закладок і завітайте знову, щоб знайти і забронювати авіквитки від сотні авіліній, до тисяч пунктів призначень по всьому світу!

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.