Карта

Дешеві авіаквитки до країни Норвегія

Норвегія – це країна ф’єрдів, льодовиків та полярного сяйва. Напевно це одна з найбагатших країн світу на природні скарби. Тут народжуються вікінги та валькірії, які чудово себе почувають в умовах холоду, дрімучих лісів та суворої природи. А для туристів Норвегія цікава завдяки ф’єрдам та найгостиннішій столиці у північній Європі. Це дивовижна країна!


Куди поїхати?

 

Норвегія відома високоякісними гірськолижними курортами та заполярною екзотикою, яка приваблює тисячі туристів. Доповнює природне різноманіття смачна та колоритна кухня, цікаві музеї, чудова інфраструктура. Але головне надбання цієї країни – дружня атмосфера та гостинність, з якою вона приймає мандрівників. Норвежці гостинні та намагаються зробити кожну хвилину в суворих умовах природи приємною і незабутньою.

Гірськолижний сезон у Норвегії триває цілих 6 місяців. Місцева приказка стверджує, що норвежці стають на лижі раніше ніж починають ходити. Найвідоміша зона катання - Voss - розташована між Согне-ф’єрдом і Хардангер-ф’єрдом. Тут найпалкіші лижники та сноубордисти зможуть чудово провести час. Трюсіль, Хемседал, Квітф’єль, Гейло, Шейкампен– лише деякі з чисельних гірськолижних курортів Норвегії. В цій країні ви можете насолоджуватися не лише катанням. Любителі адреналіну та розваг зможуть спробувати їзду на собачих чи кінних упряжках, риболовлю на льоду, парапланеризм, катання на санях та ковзанах, гірському велосипеді, біг на снігоступах та багато інших активних видів спорту. 

Окрім цього у Норвегії багато гарних містечок. У північній частині країни за полярним колом розташоване місто Нарвік. Протягом двох місяців - з листопада по січень - тут триває полярна ніч! Мало хто з туристів знає, що в цьому містечку знаходяться наскельні малюнки, вік яких сягає тисячі років. Місто Тромс на півночі країни називають Північним Парижем. Завітайте до печер Гренлі-Грот з підземним водоспадом, насолодіться панорамою на місто та скуштуйте свіжу рибу, яку так віртуозно більше ніде у світі не вміють готувати! Місто Нурланд варто відвідати екстремалам. Тут можна взяти участь у морському сафарі. А також замовити екскурсію на Пташині острови. Назва говорить сама за себе, їх тут небачене різноманіття.

Норвегія цікава з точки зору еко-туризму. Всі туристичні направлення тут створені природою. Дивовижно спостерігати за тим, наскільки гармонічно можуть співіснувати сили природи та люди. У країні безліч неймовірно гарних озер. Разом з ф’єрдами вони створюють незабутнє враження для туристів і являється візитною карткою країни.

Найвідоміше надбання Норвегії – полярне сяйво. Тут воно найяскравіше! Ви більше ніде не побачите таке видовище. Здається ніби природа підготувала вам виставу, задіявши усі свої кольори.

 

Цікаво знати

 

Образ суворих вікінгів насправді не відповідає дійсності. Норвежці мають гарне почуття гумору та завжди раді допомогти. При цьому жителі Норвегії дуже поважають право на приватне життя, тому вважається поганою звичкою цікавитися про самопочуття чи ставити запитання особистого характеру.

На відміну від українського чоловіка, який має у своєму житті посадити дерево, збудувати будинок та виростити сина, справжній норвежець має своїми руками виготовити ніж та піхви. Все необхідне для цього можна придбати у магазині.

 

Коли поїхати?

 

З точки зору погодних умов, Норвегія одна з найхолодніших країн у світі. Все ж найкращий час для відпочинку в цій країні залежить від мети вашої поїздки. Влітку ви будете зачаровані норвезькою природою, взимку зможете насолодитися чистим снігом та катанням.

 

Загальна інформація

 

Столиця: Осло

Валюта: Норвезька крона

Офіційна мова: норвезька

Часовий пояс: CET (UTC+1), різниця з Києвом 1 година.

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.