Карта

Дешеві рейси з Київ до Стамбул

Дані рейсу з пункту Київ до пункту Стамбул

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

3 227грн.

Прямі авіакомпанії

2

Рейсів на тиждень

42

Середній час рейсу, загальна відстань 1058 км

2год. 0хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Turkish Airlines

Стамбул і Стамбул Сабіха

2 аеропорти

Інформація актуальна у грудні 2015 року

З Києва до Стамбулу літають прямі рейси Українських Міжнародних Авіаліній (UIA) та Turkish Airlines. Аеропорт вильоту рейсів за маршрутом Київ – Стамбул – міжнародний аеропорт міста Бориспіль. Аеропорти прибуття у місті Стамбул – аеропорт імені Ататюрка (IST) та Сабіха Гекчен (SAW).

Окрім прямих рейсів з пересадкою літають понад 15 рейсів щоденно. Серед них найзручніші – Air Moldova з пересадко у Кишиневі, переліт авіакомпанії Belavia з пересадкою у міжнародному аеропорту Мінська, Air France з пересадкою в аеропорту Шарль де Голль, KLM з пересадкою в аеропорту Амстердаму Схіпхол.

Турецький міжнародний аеропорт названий іменем першого президента - Мустафи Кемаля Ататюрка знаходиться в європейській частині Стамбулу на відстані 24 кілометри від центру міста. В аеропорту - два термінали. Біля терміналів знаходиться метро. За 40 хвилин ви легко доїдете до центру Стамбулу без заторів.

Міжнародний аеропорт Сабіха Гекчен розташований в азіатській частині міста і віддалений на 35 кілометрів на південний схід від центру Стамбула. Найзручніший, але найдорожчий спосіб доїхати до аеропорту – таксі. Можливо дістатися до терміналу і на громадському транспорті, однак необхідно робити багато пересадок. Від аеропорту до центру Стамбулу курсує шатл компанії Havataş. Дорога займає півтори години і коштує приблизно 13 турецьких лір*. Якщо у вас є час. Або ви просто бажаєте почати знайомство зі Стамбулом оригінальним шляхом, радимо з аеропорту Сабіха Гекчен на муніципальному автобусі Е10 доїхати до зупинки Кадикей (Kadıköy) та пересісти на пором до станції Еміноню (Eminonu). Пором відправляється кожні 30 хвилин і коштує 1,95 турецьких лір*. Він прибуває майже до центральної площі  Султанахмет.

Для перельоту Київ – Стамбул необхідно мати при собі закордонний паспорт. Віза для перетину турецького кордону з туристичною метою чи для короткотривалої ділової поїздки для пасажирів з України не потрібна.

Місце призначення подорожі: Стамбул

Найбільшим містом Туреччини та важливим морським портом країни вважається Стамбул. Історія міста звертається ще до часів Османської, Візантійської та Римської імперій.

Різниця в часі між Стамбулом та Києвом відсутня. Клімат Стамбулу залежить від теплих повітряних мас Чорного моря та вітрами і течіями Босфору. Зими тут м’які і теплі, літо спекотне.

У Стамбулі багато маркетів та ринків для гарного шопінгу. У турецькій столиці купують тканини та вироби з хутра та шкіри. На ринках багато різноманітних спецій. В аеропорту радимо знайти обмін валют, оскільки в країні ходять турецькі ліри, курс для обміну в магазині вам запропонують значно вище від реального, а купувати квитки на метро чи автобус можливо лише у місцевій валюті.

Історичних пам'яток в Стамбулі незліченна кількість. Перш за все варто завітати до численних музеїв: археологічний музей, галереї живопису і скульптури, зайти до мечеті та палацу Топкапи. Головна святиня - храм Святої Софії. Зверніть увагу на його мозаїки. У Стамбулі багато споруд, які збереглися з часів Римської та Візантійської імперій - це палаци, фортеці, вежі, мечеті, церкви та мости через Босфор.

Стамбул – унікальне місто у світі, яке символізує тендітний міст між арабською та європейською культурами.

*Ціни актуальні у грудні 2015 року

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.