Нас об'єднує любов до подорожей

Ніколи не стоїмо на місці

Ми команда талановитих, цілеспрямованих однодумців з усього світу. Нас не лякають нововведення, ми завжди готові спробувати щось нове. Ми хочемо полегшити життя кожної людини, допомагаючи вирішити складні проблеми, пов'язані з подорожами.

Будучи частиною родини Trip.com Group, Skyscanner є незалежною компанією, яка швидко розвивається. Ми маємо представництва в Європі, Північній Америці й Азії.

Більше 1000

співробітників

50

національностей

10 офісів

по всьому світу

Наші цінності

Щодня ми...

Працюємо на благо людства та планети

Вислуховуємо, висловлюємо підтримку та розпитуємо, щоб вирішити будь-які туристичні проблеми

Обдумано будуємо довгострокові відносини, а не тимчасові зв'язки

Допомагаємо людям швидше приймати кращі рішення щодо їх подорожей

Знайомтеся з командою інноваторів

Браян
Дав

Головний виконавчий директор

Народився в США, встиг пожити в Канаді, Індії, Таїланді та Китаї, зараз проживає у Великобританії — тож Браян трохи розуміється на подорожах. Займав керівні посади в компаніях Microsoft, Amazon і Skype. У 2015 році він приєднався до команди Skyscanner та успішно очолює роботу різних відділів, відповідальних за розробку, проектування, аналіз і обробку даних, дизайн й інфраструктуру. Його призначили Головним виконавчим директором у 2018 році.

Рут
Чандлер

Директор з персоналу

Рут вірить, що «великі люди творять великі діла». Тому вона зі своїм відділом підтримує розвиток більше 1000 співробітників Skyscanner — кожен з яких має різне походження й різні погляди — у наших офісах в Європі, Північній Америці та по всій Азії.

Джоанна
Лорд

Директор з маркетингу

У Джоанна є три захоплення: стартапи, інтернет-маркетинг і кава. Протягом усієї своєї неординарної кар'єри вона завжди вважала своєю місією створення яскравих брендів, які роблять великі справи, красиво і невимушено об'єднуючи людей, залишаючи свій слід в історії.

Стюарт
Мідлтон

Комерційний директор

Протягом більше десяти років роботи в Skyscanner Стюарт працював на різних посадах в компанії. Зараз він очолює комерційний відділ і відповідає за те, щоб найкращі пропозиції були доступні для всіх мандрівників на всіх ринках.

Джордж
Гудьєр

Технічний директор

Саме завдяки сучасним технологіям ми завжди пропонуємо найкращі в світі туристичні послуги. Очолюючи команду інженерів і вчених, Джордж допомагає їм розвиватися та вдосконалювати свою майстерність, щоб мандрівники з усього світу завжди могли покластися на нас.

Колін
МакЛелан

Фінансовий директор

Перш ніж стати Фінансовим директором, Колін тимчасово виконував обов'язки Генерального директора Skyscanner в Японії і працював над фінансовою стороною договору про придбання Skyscanner корпорацією Ctrip (тепер Trip.com Group) у 2016 році, а також над впровадженням наших відомих схем з придбання акцій нашими співробітниками по всьому світу.

Стівен
Панг

Віце-президент з управління продуктом

Стівен приєднався до команди, коли Skyscanner придбав засновану ним китайську туристичну компанію, що допомогло нам наростити свою присутність на міжнародному ринку. У Skyscanner він працює над розробкою нових продуктів і напрямків.

Філіп
Філіпов

Віце-президент з питань стратегії

Раніше Філіп керував кількома комерційними напрямками в Skyscanner: продуктами в секторі B2B, рекламою та готелями. Зараз він розробляє стратегію розвитку Skyscanner: визначає нові бізнес-можливості та шукає шляхи для зростання компанії.

П'єро
Сьєрра

Віце-президент з управління продуктом

П'єро зробив кар'єру на доставці споживчих товарів найвищої якості. Такий підхід до роботи він зберігає і в Skyscanner, допомагаючи нам ставити інтереси клієнта вище власних.

Роб
Міллер

Директор юридичного відділу

Роб — досвідчений головний юрист із технічних питань, він відповідає за правові, регуляторні питання, а також за зв’язки з громадськістю у всьому світі. Завдяки Skyscanner він може забронювати поїздки, щоб бачити всі матчі «Арсеналу», де б вони не грали!

Вирушайте з нами в подорож довжиною в життя

Ми команда талановитих, цілеспрямованих однодумців з усього світу, які хочуть зробити подорожі кращими для всіх людей. Хочете приєднатися до нас?

Перегляньте всі вакансії