Нас об'єднує любов до подорожей

Ніколи не стоїмо на місці

Ми команда талановитих, цілеспрямованих однодумців з усього світу. Нас не лякають нововведення, ми завжди готові спробувати щось нове. Ми хочемо полегшити життя кожної людини, допомагаючи вирішити складні проблеми, пов'язані з подорожами.

Будучи частиною родини Trip.com Group, Skyscanner є незалежною компанією, яка швидко розвивається. Ми маємо представництва в Європі, Північній Америці й Азії.

Більше 1000

співробітників

50

національностей

10 офісів

по всьому світу

Наші цінності

Щодня ми...

Працюємо на благо людства та планети

Вислуховуємо, підтримуємо та розпитуємо, щоб вирішити будь-які проблеми, пов’язані з подорожами.

Ми зосереджені на довгострокових відносинах, а не на миттєвій вигоді

Допомагаємо людям швидше приймати кращі рішення, пов'язані подорожами

Знайомтеся з командою інноваторів

Моше
Рафія

Головний виконавчий директор

Моше навчався на юриста і, навіть, пробував себе у футболі, але найкраще він знається на туризмі. У 2000 році Моше заснував компанію Travelfusion, а зараз є головним виконавчим директором обох компаній. Він докладає усіх зусиль, щоб компанія Skyscanner і надалі успішно виконувала свою місію й очолювала глобальне перетворення в сфері сучасних та екологічних подорожей.

Рут
Чандлер

Директор з персоналу

Рут вірить, що «великі люди творять великі справи». Тому вона зі своїм відділом підтримує розвиток більше 1000 співробітників Skyscanner — кожен з яких має різне походження й різні погляди — у наших офісах в Європі, Північній Америці та по всій Азії.

Джоанна
Лорд

Директор з маркетингу

У Джоанни є три захоплення: стартапи, інтернет-маркетинг і кава. Протягом усієї своєї неординарної кар'єри вона завжди вважала своєю місією створення яскравих брендів, які роблять великі справи, красиво і невимушено об'єднуючи людей, залишаючи свій слід в історії.

Стюарт
Мідлтон

Комерційний директор

Протягом більше десяти років роботи в Skyscanner Стюарт працював на різних посадах в компанії. Зараз він очолює комерційний відділ і відповідає за те, щоб найкращі пропозиції були доступні для всіх мандрівників на всіх ринках.

Джордж
Гудьєр

Технічний директор

Саме завдяки сучасним технологіям ми завжди пропонуємо найкращі в світі туристичні послуги. Очолюючи команду інженерів і вчених, Джордж допомагає їм розвиватися та вдосконалювати свою майстерність, щоб мандрівники з усього світу завжди могли покластися на нас.

Кріс
Бейенс

Фінансовий директор

Після понад 20 років роботи в eBay і GE Кріс знає: компанії, про які дбають, можуть розвиватися глобально без втрати цілей. Як фінансовий директор він зосереджений на цифрах, наприклад на 100 мільйонах мандрівників, які користуються Skyscanner щомісяця.

Стівен
Панг

Старший віце-президент з розвитку продукту

Стівен приєднався до команди, коли Skyscanner придбав засновану ним китайську туристичну компанію, що допомогло нам наростити свою присутність на міжнародному ринку. У Skyscanner він працює над розробкою нових продуктів і напрямків.

П'єро
Сьєрра

Керівник з розвитку продукту

П'єро зробив кар'єру на доставці споживчих товарів найвищої якості. Такий підхід до роботи він зберігає і в Skyscanner, допомагаючи нам ставити інтереси клієнта вище власних.

Роб
Міллер

Директор юридичного відділу

Роб — досвідчений головний юрист із технічних питань, він відповідає за правові, регуляторні питання, а також за зв’язки з громадськістю у всьому світі. Завдяки Skyscanner він може забронювати поїздки, щоб бачити всі матчі «Арсеналу», де б вони не грали!

Вирушайте з нами в подорож довжиною в життя

Ми команда талановитих, цілеспрямованих однодумців з усього світу, які хочуть зробити подорожі кращими для всіх людей. Хочете приєднатися до нас?

Перегляньте всі вакансії