Нас об’єднує любов до подорожей

Ми ніколи не стоїмо на місці

Ми команда талановитих, цілеспрямованих однодумців з усього світу. Нас не лякають нововведення, ми завжди готові спробувати щось нове. Ми хочемо допомагати людям вирішувати складні проблеми, пов'язані з подорожами.

У складі Trip.com Group компанія Skyscanner залишається незалежною компанією, яка швидко розвивається. Ми маємо представництва в Європі, Північній Америці й Азії.

Більше 1000

співробітників

50

національностей

8 офісів

по всьому світу

Наші цінності

Щодня ми...

Працюємо на благо людства та планети

Вислуховуємо, висловлюємо підтримку та розпитуємо, щоб вирішити будь-які проблеми з подорожами

Обдумано будуємо довгострокові відносини, а не тимчасові зв’язки

Допомагаємо людям швидше приймати правильні рішення щодо подорожей

Познайомтеся з командою новаторів

Джон
Мангелаарс

Головний виконавчий директор

Джон керував міжнародним онлайнбізнесом і бізнесом програмного забезпечення понад 30 років, з яких 20 років очолював посаду віцепрезидента Корпорації Майкрософт і відповідав за рекламу та онлайнпроєкти в Європі. Джон завжди відчував пристрасть до подорожей, тому наступні сім років він був Головним виконавчим директором компанії Travix. Тепер він приєднався до команди Skyscanner і має тверді наміри зробити з нашої компанії лідера на світовому туристичному ринку.

Кріс
Бейенс

Фінансовий директор і головний операційний директор

Після понад 20 років роботи в eBay і GE Кріс знає: компанії, про які дбають, можуть розвиватися глобально без втрати цілей. Як фінансовий і головний операційний директор він зосереджений на оптимізації діяльності й цифрах, наприклад на 100 мільйонах мандрівників, які користуються Skyscanner щомісяця.

Роб
Міллер

Директор юридичного відділу

Роб – досвідчений головний юрист, що спеціалізується на технологіях. Він відповідає за правові, регуляторні питання, а також за зв’язки з громадськістю у всьому світі. Завдяки Skyscanner він може бронювати подорожі, щоб бачити всі матчі «Арсеналу», де б вони не грали!

Стюарт
Мідлтон

Комерційний директор

Протягом більше десяти років роботи в компанії Skyscanner Стюарт працював на різних посадах. Зараз він очолює комерційний відділ і відповідає за те, щоб найкращі пропозиції були доступні для всіх мандрівників у будь-якій частині світу.

Кетлін
Еркарт

Віцепрезидент із персоналу

Наша команда – що налічує приблизно 1000 осіб у всьому світі – має центральне значення для успіху Skyscanner. Кетлін керує справами Skyscanner у питаннях персоналу, щоб наші команди отримували першокласну підтримку й розвивалися незалежно від місця розташування.

П’єро
Сьєрра

Керівник із розвитку продукту

П’єро зробив кар’єру на доставці споживчих товарів найвищої якості. Такий підхід до роботи він зберігає і в Skyscanner, допомагаючи нам ставити інтереси мандрівників вище власних.

Лоранс
Траколь

Віцепрезидент із фінансових питань

Лоранс має 25 років досвіду роботи в галузі електронної комерції та технологій. Серед її минулих посад – 12 років роботи в eBay, зокрема певний час на посаді заступника фінансового директора. У вільний від роботи час вона також консультує підприємців і стартаперів. Її завдання в компанії Skyscanner полягає у забезпеченні тривалого прибуткового зростання.

Джордж
Гудьєр

Технічний директор

Саме завдяки сучасним технологіям ми завжди пропонуємо найкращі в світі туристичні послуги. Очолюючи команду інженерів і вчених, Джордж допомагає їм розвиватися та вдосконалювати свою майстерність, щоб мандрівники з усього світу завжди могли покластися на нас.

Стівен
Панг

Старший віцепрезидент із розвитку продукту

Стівен приєднався до команди, коли компанія Skyscanner придбала засновану ним китайську туристичну компанію, що допомогло нам наростити свою присутність на міжнародному ринку. У Skyscanner він працює над розробкою нових продуктів і напрямків.

Вирушайте з нами в подорож довжиною в життя

Ми команда талановитих, цілеспрямованих однодумців з усього світу, які хочуть зробити подорожі кращими для всіх людей. Хочете приєднатися до нас?

Переглянути всі вакансії