Наші перші кроки до екологічної безпеки

Ми прагнемо стати лідером глобального руху в напрямку сучасного екологічно безпечного туризму. Це лише наші перші кроки, однак ми докладаємо максимум зусиль для розвитку екологічної безпеки туризму. Ось деякі зміни, які ми впроваджуємо.

Різноманітність екологічно безпечних пропозицій для вас

Ви просили надавати більше інформації про вплив літаків на довкілля. Тепер під час пошуку ви можете побачити позначку «Екологічно безпечно» біля рейсів, які виділяють менше CO2. Минулого року більше 10 мільйонів мандрівників вибрали саме такі рейси, плануючи свої маршрути.

Ми пропонуємо усвідомлений вибір

Ми об'єднуємо індустрію туризму

До складу Travalyst, що очолює герцог Сассекський, входять такі провідні світові лідери, як Trip.com Group, TripAdvisor, Booking.com і Visa. Нас об'єднує спільна пристрасть до подорожей і впевненість, що її завжди можна використовувати для добрих справ.

Разом із Travalyst ми гарантуємо збереження популярних туристичних місць для майбутніх поколінь і благополуччя місцевих громад. Ми приділяємо увагу збереженню природних ресурсів, перерозподілу кількості туристів протягом року в найпопулярніших місцях і пошуку ефективніших способів скорочення викидів CO2 під час подорожей.

Ми всі несемо відповідальність за нашу планету і один за одного. І разом ми здатні змінити ситуацію на краще.

Дізнайтеся більше про Travalyst

Наш вклад в екологічну стійкість

Хоча офіси нашої компанії розкидані по всьому світу — в Європі, Північній Америці та Азії — ми зводимо до мінімуму кількість ділових перельотів завдяки проведенню відеонарад.

Якщо виникає гостра потреба летіти у відрядження, ми зменшуємо шкоду для довкілля завдяки співпраці з компанією SkyNRG. Це світовий лідер у виробництві екологічно стійкого авіаційного палива, яке при згоранні виділяє на 75% менше CO2.

Докладніше про екологічно безпечне авіаційне паливо