Чому Skyscanner?

Ми хочемо зробити світ доступнішим для вас. Тому миттєво надаємо вам усі варіанти — від вибору місця призначення до пропозицій найкращої ціни. І робимо все, щоб для кожного подорожувати стало приємніше. Щоб увесь процес планування та бронювання подорожі від початку і до кінця був простішим, зрозумілішим і приносив задоволення. Щоб ви були впевнені, що за витрачені гроші отримуєте максимальні можливості. Щоб індустрія туризму стала прозорішою й ви могли нам завжди довіряти.

Усе, що ми робимо, пронизано сенсом. Ми готові підтримати вас у будь-якій ситуації та пишаємося тим, що люди у всьому світі найбільше довіряють нашому пошуковому сайту (наш рейтинг за відгуками мандрівників вищий, ніж у конкурентів, як-от Kayak, Momondo і Expedia).

Для нас на першому місці завжди ви й ваші потреби.

Найкращі ціни для вас

Ми порівнюємо ціни серед пропозицій від 1200 туристичних компаній, тому вам не треба робити це самостійно. Увімкніть функцію «Цінові оповіщення», щоб отримувати оповіщення про всі зміни цін на рейс, який вас цікавить. З цією функцією вам простіше вирішити бронювати рейс чи ні.

Чесні ціни для вас

Ми показуємо пропозиції всіх авіакомпаній, навіть якщо не отримуємо від цього фінансової вигоди. Якщо ми бачимо, що авіакомпанія пропонує вам невигідні умови, ми видаляємо її з системи Skyscanner.

Планувати з нами просто (навіть у дорозі)

Наш додаток, який ви полюбили за простоту використання та оптимальні ціни, допомагає вам спланувати свою подорож від початку і до кінця. Незалежно від того, що ви шукаєте, — авіарейси, готелі чи прокат автомобілів (а, можливо, навіть усе відразу) — ви можете швидко переглянути всі варіанти, продовжити бронювання та зберегти всі деталі поїздки в одному місці.

Відгуки наших клієнтів, яким можна довіряти

Мандрівники, які вже бронювали через наш сайт, допомагають нам формувати рейтинг авіакомпаній і турагентств, щоб вам було легше вибрати найкращі з них. У свою чергу ми ділимося вашими відгуками з авіакомпаніями і турагентствами, а вони вдосконалюють свої послуги для вас.

Ніякого тиску на клієнта

Ми ніколи не використовуємо дані вашого пошуку, щоб штучно роздути ціни або створити ажіотаж. Ви повинні платити ту ціну, яку бачите на екрані, і ми ніколи не тиснемо на вас. Жодних неприємних сюрпризів або прихованих платежів.

Функція «Шукати всюди». Вибирайте з будь-яких варіантів.

Куди поїхати? Коли поїхати? Можливості безмежні! Наша функція «Шукати всюди» підказує ідеї для подорожей і щомісяця допомагає знайти найкращі ціни на авіаквитки більше 13 мільйонам людей.

Варіанти житла для вас

Заощаджуйте не лише на авіарейсах, а й на проживанні. Ми співпрацюємо з найвідомішими туристичними компаніями та отримуємо спеціальні пропозиції для вас від найкращих готелів.

Сідайте за кермо із задоволенням

Забронювати прокат автомобіля з нами також само просто, як і замовити авіаквитки. Ми розподіляємо наявні пропозиції на категорії відповідно до паливної політики компанії, місця отримання авто й умов страхування, щоб допомогти вам вибрати найкращий варіант.

Поради експертів

Ми займаємося пошуком найкращих пропозицій авіаквитків з 2003 року й ділимося ними з вами. З функцією «Мікс» ви можете порівнювати й об'єднувати в одній подорожі авіаквитки різних авіаліній за найвигіднішими цінами.

Ми пропонуємо усвідомлений вибір

Тепер на ваше рішення може вплинути позначка «Екологічно безпечно», що стоїть біля рейсів з низьким рівнем викидів CO2. З нашою допомогою більше 10 мільйонів мандрівників вибрали саме такі рейси, плануючи свої маршрути.

Ваш дані — ваш вибір

Ми ніколи не використовуємо ваші дані, щоб приховати інформацію або підштовхнути вас зробити невигідне бронювання. А ваші персональні дані виключно належать виключно вам. Хочете дізнатися більше? Ознайомтеся з нашими правилами використання файлів cookie і політикою конфіденційності.

Ми завжди до ваших послуг

Подорожі не завжди йдуть за планом, але ми готові допомогти вам вирішити будь-які проблеми. Наша команда підтримки у вашому розпорядженні 7 днів на тиждень, а наша служба доступна 29 мовами.