Туристична компанія, для якої ви на першому місці

Подорожуйте, як вам подобається

У 2003 році, коли наша компанія тільки-но з'явилася, ми поставили перед собою мету робити все інакше. Зібравши в одному місці всі пропозиції авіарейсів, ми хотіли створити просту альтернативу заплутаним сайтам, які перетворюють мандри на тяжку працю.

Ми подолали довгий шлях від звичайної пошукової системи авіарейсів до світового лідера у сфері туризму. Ми пишаємося тим, що щомісяця понад 100 мільйонів людей у всьому світі (вражаюча цифра!) покладаються на наш додаток і вебсайт, плануючи свої подорожі.

Створені, щоб максимально спростити подорожі, ми допомагаємо кожному туристу знайти найкращі пропозиції авіарейсів, готелів, прокату автомобілів і забронювати чудові варіанти.

Ми на цьому не зупиняємося.

Наша мета — стати лідером глобального руху в напрямку сучасного екологічно безпечного туризму.

Що таке сучасний туризм для нас?

Туризм — це завжди свобода вибору. Тому планування та бронювання подорожі повинні викликати радість, а не бути втомливою роботою.

Ми знаємо, що ви завжди шукаєте найкращі ціни та широкі можливості, щоб зробити правильний вибір. Тому ми постійно докладаємо максимум зусиль, щоб зробити наш додаток і вебсайт максимально простими та швидкими.

Вибирайте, куди поїхати, коли поїхати й отримуйте найкращі за ціною пропозиції від тисяч сайтів — усе в нашій системі. Крім того, ми завжди готові допомогти вам знайти подорож відповідно до ваших бажань і незалежно від вашого стилю життя й фінансових можливостей.

У вас немає конкретних планів? Натисніть «Усюди», щоб вибрати подорож за найкращою ціною. Уже вибрали, куди поїхати? Скористайтеся функцією «Цінові оповіщення», щоб стежити за змінами ціни.

Щойно ви визначитеся з місцем призначення і датами, завершіть бронювання в декілька кліків у нашому додатку або на сайті, які доступні більше 30 мовами.

Що таке для нас екологічно безпечний туризм?

Подорожувати завжди дуже приємно. І ми хочемо, щоб всі покоління могли насолоджуватися подорожами.

Ми надаємо вам безліч варіантів, щоб ви могли зробити правильний для себе вибір. Тепер доступна позначка «Екологічно безпечно», що стоїть біля рейсів з меншими викидами CO2. І з нашою допомогою більше 10 мільйонів мандрівників вибрали саме такі рейси, плануючи свої маршрути.

Це лише початок! Наші наміри щодо розвитку екологічно безпечних подорожей дуже серйозні. Ми купуємо екологічно безпечне авіаційне паливо (SAF), щоб зменшити шкоду для екології будь-якої подорожі, яку організовує Skyscanner. Наша команда шукає нові способи досліджувати світ так, щоб було добре і людям, і пам'яткам, і природі.

Ми добре розуміємо, що не зможемо впоратися з цим завданням самостійно. Тому ми співпрацюємо з герцогом Сассекським і провідними світовими лідерами, щоб створити Travalyst. Разом ми можемо стати каталізатором змін у туризмі, які допоможуть кожному відкрити цей світ для себе та зберегти його для майбутніх поколінь.

Розширюємо межі вашого світу

Наша ціль — змінити світ подорожей.

Наша історія

2003

Індустрія туризму змінилася в той момент, коли троє друзів зібралися й почали придумувати прості способи порівнювати авіарейси. Так народився Skyscanner.

2006

Ми запустили популярну функцію «Шукати всюди», за допомогою якої мандрівники можуть вибирати найдешевші напрямки для подорожей.

2009

Ми зростаємо у світовому масштабі — наш сайт уже перекладено 30 мовами.

2011

Ми запустили додаток, щоб було простіше бронювати поїздки в дорозі.

2012

Ми створили функцію «Цінові оповіщення», щоб мандрівники могли відстежувати зміни цін.

2013

Ми не зупинилися на авіаквитках і почали пропонувати прокат автомобілів.

2014

Ми також додали пропозиції від готелів, щоб користувачі могли спланувати ідеальну подорож.

2016

Нас придбала компанія Ctrip (зараз Trip.com Group), угоду оцінено 1,4 млрд фунтів. Це найбільша покупка в історії туристичного бізнесу в Європі.

2018

Експерти асоціації споживачів Which? назвали нас найкращою службою для пошуку авіарейсів.

2019

Ми досягли 100 мільйонів користувачів у місяць і тепер наша мета — стати лідером глобального руху в напрямку сучасного екологічно безпечного туризму.

Відкривайте світ!
А ми вам допоможемо.

Авіарейси

Знайдіть авіарейси за найкращими цінами: на короткі поїздки чи грандіозні подорожі. Жодних прихованих платежів. Жодних прихованих комісій.

Розумні фільтри пошуку, як-от кількість пересадок і час вильоту, допоможуть вам знайти відповідний рейс. Також ми можемо підказати вам, як заощаджувати більше.

Знайдіть потрібний рейс

Готелі

Дорога — це тільки частина подорожі. З нашою допомогою ви можете повністю спланувати свою поїздку, вибравши з мільйонів пропозицій від розкішних до простих готелів у всьому світі.

Порівнюйте в нас пропозиції від усіх світових лідерів туризму. А з нашими чудовими цінами на номери від найкращих готелів, ви заощадите ще більше.

Знайдіть свій номер

Прокат авто

З нами пошук прокату, порівняння варіантів і бронювання — це завжди просто. Від кросовера для сімейного відпочинку до розкішних кабріолетів — ми запропонуємо вам найкращі ціни на прокат будь-якого авто.

Ми розподіляємо наявні пропозиції на категорії відповідно до паливної політики компанії, місця отримання авто й умов страхування, щоб допомогти вам вибрати найкращий варіант.

Мандруйте далі

Новий дизайн і рішучий підхід

Ми віримо, що подорожі здатні змінювати нас. А ми змінюємо способи подорожувати.

Дізнайтеся, що нового