Історія Skyscanner

Розширюємо межі вашого світу

Наша ціль — змінити світ подорожей.

Приєднуйтеся до нас

Прес-служба

Перегляньте контактні дані для запитів ЗМІ.

Зв'язатися з нами

Блог компанії

Отримуйте інформаційні розсилки та останні новини.

Прочитати новини

Фірмові матеріали

Отримайте доступ до наших фотографій, зображень продуктів і логотипів.

Переглянути

Наша історія

2003

Після реєстрації компанії у 2001 році її співзасновник Гарет Вільямс запустив Skyscanner зі невеликої кімнати у своєму будинку. Наступного року ми відкрили наш перший офіс в Единбурзі.

2007

Ми отримали фінансування серії A в розмірі 1,5 млн фунтів стерлінга від Scottish Equity Partners. У 2008 році вони вклали в наш розвиток ще 1 млн фунтів стерлінга.

2008

Уперше мільйон користувачів використали нашу систему за один день.

2009

Наш веб-сайт доступний 30 мовами по всьому світу.

2011

Внаслідок активного зростання в азіатському регіоні ми відкрили офіс у Сінгапурі. А у Великобританії ми придбали туристичний стартап Zoombu. Ми також запустили додаток Skyscanner.

2013

Отримано інвестиції від Sequoia Capital. Цього ж року Skyscanner розширює сферу своїх інтересів, придбавши іспанську компанію Fogg і додавши можливість прокату автомобілів у додатку. Крім того, ми відкрили офіс у Маямі.

2014

Цього року ми придбали будапештську компанію з розробки додатків Distinction. У нашому додатку з'явилася можливість пошуку номера в готелі. Ми почали надавати аналітичні дані представникам туристичної індустрії за допомогою нової платформи B2B. Крім того, ми придбали китайський туристичний пошуковий сайт Youbibi.

2015

Ми відкрили новий офіс в Лондоні і запустили нову компанію в Азії, об'єднавшись з Yahoo! Japan. Ми також стали першою в світі системою метапошуку подорожей, за допомогою якої авіакомпанії можуть приймати прямі бронювання через сторонню службу, використовуючи програму New Distribution Capabilities.

2016

На початку року п'ять нових партнерів інвестували 128 млн фунтів, щоб підтримати та прискорити наше зростання. У кінці року Skyscanner придбала корпорація Ctrip (тепер Trip.com Group) за 1,4 млрд фунтів. Це найбільша покупка в історії туристичного бізнесу в Європі.

2017

Ми підсилили наші функції відгуків і рекомендацій, придбавши платформу соціального контенту Twizoo.

2018

Гарет став Головою компанії, роблячи ставки на довгострокові перспективи Skyscanner. Наш Технічний директор Браян Дав став Головним виконавчим директором.

2019

Щоб допомогти мандрівникам вибирати рейси з низьким рівнем шкідливих викидів, ми додаємо спеціальну позначку на сайті. Це один з кроків на шляху до переходу до сучасних і екологічно сталих подорожей в усьому світі. Щомісяця послугами Skyscanner користуються понад 100 мільйонів людей.

Новий дизайн і рішучий підхід

Ми віримо, що подорожі здатні змінювати нас. А ми змінюємо способи подорожувати.

Дізнайтеся, що нового