Ларнака

27 січ. 2020 р.28 січ. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Frangiorgio Hotel, Onisillos Hotel і The Josephine Boutique Hotel – найдешевші готелі міста Ларнака. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Ларнака безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Ларнака

від 1 174 грн.
від 2 762 грн.
від 4 111 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Ларнака?

9,8
Сімейні мандрівники
9,5
Гурмани
9,2
Шанувальники історії
8,2
Любителі активного відпочинку
8,1
Любителі нічного життя
Рецензії користувачів (68)
Swaze La Firenze
Swaze La Firenze
09.07.19

Дійсно тут добре провели час, з 26-30 градусами в лютому нічого не може перемогти

Ania Krukowska
Ania Krukowska
16.06.19

Цілком прийде літо, навіть якщо не видатне. Місто ще потребує кращого транспортного сполучення до решти острова. Швидше з дорогого боку. Близькість аеропорту є плюсом, але, як правило, влітку в аеропорту занадто жарко. Мене кілька разів відчували, що люди роблять дослідження про поїздки туристів на Кіпр в аеропорт Ларнаки.

Кристина Еро
Кристина Еро
13.05.19

Беріть машину в оренду і вперед подорожувати по острову - гори і водоспади Тродоса, пляж Курион, камені Афродіти, села Калаполантіс, Лефекара і тд. У самій Ларнаці ви знайдете мало чого цікавого і розчаруєтеся в Кіпрі.

Yvette G
Yvette G
19.04.17

Головне місто Ларнака знаходиться всього за 20 хвилин їзди від вілли з фіговим деревом, недалеко від аеропорту, який знаходиться всього за 10 хвилин їзди. Я впевнений, що ви захочете витратити багато часу на вивчення прекрасного міста Ларнаки, оскільки там багато чого робити і бачити там. До особливостей міста Ларнаки можна віднести шумну набережну Фінікудес, яка вистелена зрілими пальмами, а також пляж, пристань, закусочні та розваги. до Маккензі. Паралельний торговий центр з традиційною архітектурою піднімає все під рукою, а знамените солоне озеро, яке наповнює зграями яскравих рожевих фламінго в зимові місяці, приваблює відвідувачів своєю природною красою та екологічною цінністю. Місто Ларнака також має велике значення як для християн, так і для мусульман. Найбільш шановані пам'ятки обох включені до основних визначних пам'яток міста: церкви Агіоса Лазароса, покровителя міста, якого Ісус воскресив і дорогою як друг; мечеть Хала Султан - важливе місце паломництва мусульман, що стоїть на боці Солоного озера.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – лютий. Середня вартість житла складає 1 555 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Ларнакасерпень. Середня вартість житла в цей період складає 2 317 грн. за добу.
січень минулого року – середня ціна в готелі складала 1 968 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Ларнака середня температура в місяці січень дорівнює 11,8°C/53,2°F. серпень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 32,9°C/91,2°F. лютий – найхолодніший місяць із середньою температурою 6,7°C/44,1°F.
Найближчий аеропорт до міста ЛарнакаЛарнака (LCA) (4,33 км). Інші аеропорти поблизу: Еркан (29,94 км)

Планування подорожі: Кіпр