Карта

Дешеві рейси з Львів до Кельн

Найпопулярніші "гарячі" авіаквитки

Хочеться кудись поїхати? Ніколи не пізно забронювати подорож. Виберіть найкращі гарячі авіаквитки до міста Кельн...
Лише прогнозовані найнижчі ціни. Знайдено протягом останнього 14-денного терміну.

Дані рейсу з пункту Львів до пункту Кельн

Найдешевший рейс туди й назад в минулому місяці

2 103грн.

Прямі авіакомпанії

0

Середній час рейсу, загальна відстань 1197 км

3год. 15хв.

Найпопулярніша авіакомпанія в минулому місяці

Lufthansa

Кельн

1 аеропорт

Запитання та відповіді

У місті Кельн один аеропорт: Кельн.
Найкраща ціна на рейс Львів – Кельн, знайдена Skyscanner, становить 2 103грн.. Ціна розраховується на підставі пропозицій різних авіакомпаній. Це найнижча ціна в цьому місяці.
Середній час у дорозі на рейсі Львів – Кельн: 3год. 15хв.
Жодна авіакомпанія не виконує прямі рейси Львів – Кельн.

Інформація про переліт з аеропорту міста Львів до аеропорту міста Кельн

Інформація актуальна станом на лютий 2016 року.

До міста Кельн, Німеччина, зі Львова можна дістатися з однією пересадкою, рейсами авіакомпаній:

- Pegasus Airlines, з пересадкою у Стамбулі – понеділок, середа, п’ятниця, неділя

- Austrian Airlines, з пересадкою у Відні - понеділок, середа, четвер, п’ятниця, неділя

- Lufthansa, з пересадкою у Мюнхені – понеділок, середа, п’ятниця, субота, неділя

- Turkish Airlines, з пересадкою у Стамбулі – вівторок, четвер, неділя

Прямі рейси зі Львову до аеропорту міста Кельн не виконуються. З точки зору загальної тривалості подорожі, найкращими варіантами у неділю є Austrian Airlines або Lufthansa (тривалість рейсу становить приблизно 4 години 20 хвилин). У вівторок єдиний варіант перельоту з однією пересадкою виконують Turkish Airlines (20 годин та 45 хвилин). У суботу літає Lufthansa (4 години 30 хвилин). У всі інші дні найкращим варіантом буде рейс Austrian Airlines, який триває приблизно 4 години.

До міжнародного аеропорту міста Львів можна зручно та швидко дістатися як громадським транспортом, так і на власному автомобілі, або на таксі. Дорога від аеропорту на автомобілі або таксі займає орієнтовно 20 хвилин. Якщо вирішите скористатися послугами громадського транспорту, до аеропорту зможете дістатися за 40-45 хвилин на тролейбусі №9 (який коштує 2 гривні*), автобусі №38 (4 гривні*), чи таксі (орієнтовно 120 гривень*). Плануючи свою подорож до аеропорту, пам’ятайте, що громадський транспорт курсує не цілодобово.

Аеропорт Кельна, відомий також, як аеропорт імені Конрада Аденауера, знаходиться приблизно в шістнадцяти кілометрах на південний-схід від центру міста Кельн. На автомобілі можна дістатися центру міста за 17-20 хвилин, в залежності від того, який ви виберете маршрут. Таксі від аеропорту до Кельну коштуватиме 27 євро*. До міста також можна дістатися на автобусі №161,який курсує кожні 15 хвилин. Вартість проїзду стартує від 1,9 євро*.

Аеропорт має два пасажирські термінали, які з’єднані критими переходами у єдиний комплекс. Більшість авіакомпаній обслуговуються у терміналі №2. Тут ви зможете знайти стійкі таких прокатних компаній, як AVIS, Budget, Buchbinder, та Sixt. На території аеропорту ви зможете підключитися до безкоштовного інтернету wi-fi. Також, в аеропорту ви зможете скористатися послугами туристичних агенцій, пошти, банку, зняти готівку в банкоматах, відвідати дантиста, масажиста,  а для ентузіастів авіації – відвідати оглядовий майданчик, на якому можна спостерігати за роботою аеропорту, зльотом на посадкою авіалайнерів.

Пам’ятайте, що для подорожі до Німеччини, вам знадобиться дійсна шенгенська віза, тож подбайте про це заздалегідь.

Місце призначення подорожі: Кельн

Кельн входить у четвірку найбільших міст Німеччини по кількості населення.

Місто знаходиться у часовому поясі UTC/GMT +1 год, тож час тут  на одну годину менше, аніж у Києві.

Кельн розташований у зоні помірного клімату, який як і у Києві характеризується помірним теплим літом, та низькими температурами взимку. Однак показники термометра рідко падають нижче нуля градусів за Цельсієм.

Кельн, як і більшість німецьких міст знаходиться у кінці переліку найдешевших міст Європи, отже вартість життя тут у 2,5 – 3 рази вище аніж у Києві.

Головний скарб Кельну - шедевр готичної архітектури – Кельнський собор, будівництво якого почалося у 1248 році, а 650 років потому, у 1880 році, було завершено. Це один із небагатьох соборів Німеччини, який дійшов до наших часів у первозданному вигляді майже неушкодженим за роки війни.

Кельн має гостинну атмосферу невеликого міста Німеччини. Туристи розсіюються по місту і не утворюють великі черги чи натовпи, тож у Кельні душевно та затишно. Приємного відпочинку!

*Ціни актуальні у лютому 2016

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.