Порівняння цін на прокат автомобілів в аеропорту Більбао через Skyscanner

Прокатні компанії можуть застосовувати вищі тарифи для водіїв віком до 25 років. Ця сума зазвичай сплачується під час отримання автомобіля. У деяких регіонах можуть діяти вікові обмеження. Перш ніж оформити замовлення, відвідайте веб-сайт прокатної компанії.

###Оренда авто у Більбао Вся інформація є актуальною на серпень 2015 року.

Аеропорт Більбао знаходиться на відстані приблизно дванадцяти кілометрів від однойменного міста – столиці провінції Біскай. Це найважливіші повітряні ворота у північній Іспанії. При плануванні маршруту від аеропорту до міста, будь-ласка, зауважте, що певні маршрути можуть пролягати по платним шосе. Для того, щоб дістатися міста Більбао потрібно виїхати з території аеропорту по Barrio Gaztañaga, далі продовжуйте рух по шосе N-633, тримайтеся праворуч і здійсніть з’їзд праворуч у напрямку до Більбао. Далі потрібно приєднатися до потоку BI-631, і, приблизно, через чотири кілометри здійсніть з’їзд праворуч у напрямку шосе N-637. Через кілометр необхідно скористатися з’їздом номер чотирнадцять у напрямку Більбао. Далі продовжуйте рух по Artxanda-Salbe Tunela. Після виїзду з тунелю потрібно перетнути Puente de La Salve, після цього до центру міста Більбао залишиться якихось п’ятсот метрів. ###Прокатні компанії в аеропорту Більбао На території аеропорту ви зможете знайти такі прокатні компанії як Sixt, Enterprise Rent-a-car, Avis, Hertz, EuropCar. Офіси усіх цих компаній розташовані у паркінгу на нульовому поверсі. Якщо вирішите бронювати автомобіль на місці, обов’язково заздалегідь перевірте графік роботи прокатних компаній. Ми ж рекомендуємо Вам, аби заощадити Ваш час і кошти, скористатися можливістю он-лайн бронювання автомобілів. Найоптимальніший варіант прокату автомобіля з точки зору вартості оренди, класу авто і додаткових опцій Ви зможете знайти за допомогою сайту Skyscanner, скориставшись відповідним розділом.
В аеропорту можна скористатися послугами паркування. Всього є три типи зон паркування. Перша зона передбачає короткострокове паркування автомобіля. Ця зона має 71 місце у зоні відправлення і 38 місць у зоні прибуття. Перші п’ятнадцять хвилин у зоні відправлення безкоштовні. Далі застосовується щохвилинна тарифікація. Максимальна вартість паркування в день може становити 52 євро. Загальне паркування P1 розташоване на північ від будівлі терміналу на відстані ста метрів. Цим паркуванням варто скористатися, якщо ви плануєте залишити своє авто на строк до чотирьох днів, максимальна вартість паркування складатиме 16 євро на день при паркування на строк від одного до чотирьох днів і 12,25 євро на день при паркуванні на строк п’ять і більше днів. В цій зоні також застосовується щохвилинна тарифікація, зона паркування вміщує 2924 автомобіля. І, нарешті, третя зона – Р2, передбачена для довгострокового паркування автомобілів. Вона знаходиться на відстані 5 хвилин пішки від будівлі терміналу і вміщує 664 автомобіля. В цій зоні застосовується щодобова тарифікація. Якщо Ви вирішите залишити автомобіль в аеропорту, розгляньте можливість забронювати послугу паркування заздалегідь on-line на сайті аеропорту, це дозволить зекономити Ваш час і кошти. ###Найближчі заправки Найближча автозаправна станція знаходиться на відстані приблизно одного кілометра від будівлі аеропорту. Дістатися туди можна за три хвилини. Для цього потрібно виїхати з території аеропорту по Barrio Gaztañaga, далі продовжувати рух по шосе N-633. Через двісті метрів необхідно повернути праворуч на San Esteban Auzoa. На першому кільці потрібно розвернутись у напрямку шосе N-633. АЗС буде праворуч від вас. ###Варті уваги місця поблизу аеропорту Якщо Ви вирішити відправитись до міста Більбао – пропонуємо, перш за все, відвідати Музей Гуггенхайма. Будівля музею збудована із титану, відкрита для широкого загалу у 1997 році, по-справжньому вражає. Вважається, що саме завдяки появі цієї будівлі місту Більбао вдалося вийти з пост-індустріальної депресії, завоювавши статус туристичного центру і центру світу мистецтва. Музей знаходиться праворуч від мосту Puente de La Salve, який Ви перетинатиме при в’їзді в місто після виїзду з тунелю Artxanda-Salbe Tunela. Для шанувальників мистецтва пропонуємо також відвідати Музей образотворчого мистецтва. У стінах музею можна знайти різноманітні твори мистецтва від готичних скульптур до поп-мистецтва двадцятого сторіччя. Варто також відвідати старий район міста Більбао - Casco Viejo, в серці якого знаходиться готичний собор чотирнадцятого сторіччя та автентичні сім вуличок старого міста.

Sixt
Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car

Skyscanner: прокат авто

Вітаємо в системі пошуку автомобілів напрокат Skyscanner! Щоб знайти найвигідніший варіант, ми шукаємо серед тисяч населених пунктів і порівнюємо тисячі пропозицій прокату авто. Ми допоможемо вам якнайдешевше здійснити подорож, тож ви обов’язково вирушите в дорогу з усмішкою. Скористайтеся нашими послугами.

Прокат авто: безкоштовне порівняння

За допомогою Skyscanner можна знайти в Інтернеті найнижчі тарифи на прокат авто. Знайшовши прийнятну пропозицію, ви перейдете безпосередньо на веб-сайт компанії з прокату авто, щоб оформити замовлення. Ми не стягуємо жодних комісій, тож ви завжди отримуєте найкращу ціну.

Пошук за допомогою Skyscanner

Шукаєте авто напрокат? Ви опинилися в потрібному місці. Куди б ви не прямували та який би автомобіль не шукали, ми допоможемо вам. Введіть пункт призначення та дату отримання й повернення авто — і ми покажемо вам пропозиції від найкращих компаній. Порівнявши їх, ви зможете швидко забронювати авто.