Карта

Рейси до: Ніцца

Місто неймовірних емоцій і свята життя. Не тільки своїм ласкавим сонцем і лагідним морем, а ще й чарівною атмосферою приваблює Ніцца любителів багатого і яскравого відпочинку з усього світу. Місто з багатьма унікальними пам’ятками, Ніцца і сама в деякому роді пам’ятка. Скільки знаменитостей тут побувало, скільки зіркових історій і романів бачило це курортне місто на Лазурному березі. А скільки заходів різного масштабу тут проводять щороку! Недарма Ніццу називають культурною столицею Франції. За кількістю музеїв і художніх галерей вона поступається тільки Парижу. Втім, треба визнати, що багато хто їде до Ніцци не заради її музеїв і пам’яток, а задля того, щоб розважатися та сповна насолоджуватися життям.

 

Що подивитись та чим зайнятись

Ніцца стала улюбленим курортом еліти і високопоставленої аристократії ще у вікторіанську епоху, про що нагадує чудова архітектура міста. Починати знайомство з Ніццою краще за все з відомої набережної Promenade des Anglais або Англійської набережної. Її широкий бульвар тягнеться вздовж галькових пляжів, а обабіч нього розташовані шикарні готелі, старовинні вілли і дорогі кафе. На Англійській набережній знаходяться Музей Массена, в якому представлені витвори мистецтва та побутові речі XI-XIXстоліть,  та відомий на весь світ готель «Негреско». Зверніть увагу на рожевий купол готелю – його викували в майстерні Гюстава Ейфеля, того самого, що створив славнозвісну паризьку вежу. В самому ж готелі традиційно зупинялися і зупиняються знаменитості.

Сповна відчути чарівну атмосферу Ніцци можна в Старому місті. Це район заплутаних старих вуличок, старовинних будинків і яскравих базарів. Саме тут знаходиться відомий квітковий базар Ніцци. Неподалік від Старого міста, у самому центрі Ніцци знаходиться площа Массена – ідеальне місце для прогулянок. В її південній частині знаходиться фонтан Сонця, оточений скульптурами античних богів, а по периметру площі розташовані дорогі готелі, бутіки та модні кафе.

Славиться Ніцца й своїми музеями з великими експозиціями витворів мистецтва. Так, у Музеї витончених мистецтв можна побачити роботи Моне, Дега, Сіслея та інших видатних митців. Музей Марка Шагала та Музей Матісса присвячені творчості цих всесвітньо відомих художників, та мають великі колекції їхніх робіт.

Ще одна цікава пам’ятка Ніцци – Парк мініатюр, в якому розміщені макети архітектурних пам'яток Лазурного берега. А в квітковому парку Phoenix Parc Floral de Nice можна відвідати найбільшу в Європі теплицю. Тут ростуть 2,5 тисячі рідкісних видів рослин і живуть яскраві метелики.

Якщо ви вирішите відвідати Ніццу в лютому, обов'язково відвідайте місцевий карнавал. Це головна подія зими на Лазурному березі, в цей час місто просто потопає у квітах і яскравих фарбах.

 

Коли поїхати

На погоду Ніцци впливає її середземноморський клімат. У місті помірно теплі зими (середня температура січня + 8-10 °С) і сухе, сонячне літо (середня температура липня і серпня + 26 °С). Дощі тут бувають дуже рідко, проте регулярно віють морські бризи, які охолоджують узбережжя влітку. Пік туристичного сезону припадає на період з квітня по жовтень, багато туристів у Ніцці буває також в лютому під час карнавалу.

 

Загальна інформація

Країна: Франція

Міжнародні аеропорти: Аеропорт «Ніцца Лазурний берег» (Nice Cote d'Azur Airport, NCE)

Валюта: євро (EUR)

Часовий пояс:UTC+1, влітку UTC+2, різниця з Києвом -1 година

Можете летіти в інший аеропорт? Знайдіть аеропорти поблизу, щоб більше заощадити.

Аеропорти поблизу міста Ніцца

На цій сторінці відображаються лише найнижчі орієнтовні ціни, знайдені за останні 45 днів.