Єреван

27 лип. 2019 р.28 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Green Palace Hotel, Royal Plaza і Radisson BLU Hotel Yerevan – найдешевші готелі міста Єреван. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Єреван безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Єреван

від 1 209 грн.
від 1 928 грн.
від 4 199 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Єреван?

9,8
Шанувальники історії
8,3
Любителі мистецтва та дизайну
8,0
Гурмани
7,7
Сімейні мандрівники
6,7
Мандрівники, що люблять розкіш
Рецензії користувачів (51)
Ali Marandian
Ali MarandianТегеран
30.06.18

Один з моїх кращих поїздок що я колись. Мені подобається погода, культура, продукти харчування, клубні ...

Stephen Bugno
Stephen BugnoАнкорідж
19.03.18

Єреван є дружньою столицею з парками, кількома пам'ятками і важливими церквами. Добре протягом двох днів але є більше цікавих місць побачити у Вірменії.

Child of Bohemia
Child of BohemiaКейп-Таун
16.09.15

Єреван є дуже цікавим містом з дружніми людьми. Вони завжди могли допомогти нам і хотіли поділитися з нами історичними історіями.

Scott Stone
Scott StoneNew York City
14.08.15

Це місто з мільйонами, столицею і найбільшим містом Вірменії, я був дуже здивований. Єреван має безліч кафе на відкритому повітрі, чудову площу (Площа Республіки), де люди збираються кожен вечір з високим духом і багатим культурним мистецтвом. Одним з найбільш вражаючих речей є статуї, які не присвячені так багато для війни, але ті, що зробили сильний вплив на витончені та виконавські мистецтва. На фото додається письменник Вільям Сароян.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – травень. Середня вартість житла складає 1 046 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Єреванлипень. Середня вартість житла в цей період складає 1 471 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 307 грн. за добу. Це на 8% більше середньої ціни (1 201 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Єреван середня температура в місяці липень дорівнює 26,8°C/80,2°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 33,9°C/93,0°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -7,3°C/18,9°F.
Найближчий аеропорт до міста ЄреванЄреван (EVN) (10,58 км).

Планування подорожі: Арменія