Ілгеус

23 лют. 2019 р.24 лют. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Opaba Praia Hotel, Resort Tororomba і Hotel Praia do Sol – найдешевші готелі міста Ілгеус. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Ілгеус безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Що мандрівники кажуть про місто Ілгеус?

9,8
Сімейні мандрівники
9,8
Любителі активного відпочинку
9,8
Мандрівники захисники природи
9,7
Гурмани
8,7
Шанувальники історії
Рецензії користувачів (14)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.03.15

Nice small city in Brazil. Best for its beaches. Warm & sunny. The main square near the church is always busy with lots of locals. Walking around the shopping areas is also something to do.

Giordano Adjuto
Giordano AdjutoBelo Horizonte, Brazil
06.01.17

A cidade tem ares de decadência, mas as praias do sul são bastante agradáveis.

Jaquelline Costa
Jaquelline Costa
12.02.19

Amei!!! louca para ir novamente

Carina Oliveira
Carina Oliveira
09.02.19

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – січень. Середня вартість житла складає 2 401 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Ілгеуссічень. Середня вартість житла в цей період складає 2 401 грн. за добу.
лютий минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 412 грн. за добу. Це на 9% менше середньої ціни (1 548 грн.) за останні 12 місяців.

Планування подорожі: Бразилія