Форт Нельсон

29 лист. 2019 р.30 лист. 2019 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hide-Away Inn, Fort Nelson Hotel і Blue Bell Inn – найдешевші готелі міста Форт Нельсон. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Форт Нельсон безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Форт Нельсон

від 798 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – травень. Середня вартість житла складає 1 565 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Форт Нельсонжовтень. Середня вартість житла в цей період складає 1 909 грн. за добу.
листопад минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 596 грн. за добу. Це на 6% менше середньої ціни (1 704 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Форт Нельсон середня температура в місяці листопад дорівнює -11,8°C/10,7°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 24,2°C/75,6°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -25,4°C/-13,7°F.
Найближчий аеропорт до міста Форт НельсонФорт Нельсон (YYE) (7,27 км).

Планування подорожі: Канада

Форт Нельсон: місто й околиці