Кісангані

27 лип. 2019 р.28 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Centre D'accueil Ruwenzori – один із найдешевших готелів міста Кісангані. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Кісангані безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Кісангані

від 917 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – жовтень. Середня вартість житла складає 1 094 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Кісанганічервень. Середня вартість житла в цей період складає 1 866 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 191 грн. за добу. Це на 13% менше середньої ціни (1 352 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Кісангані середня температура в місяці липень дорівнює 10,3°C/50,5°F. січень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 19,2°C/66,6°F. серпень – найхолодніший місяць із середньою температурою 11,0°C/51,8°F.
Найближчий аеропорт до міста КісанганіКісангані (FKI) (15,26 км).

Планування подорожі: ДР Конго

Кісангані: місто й околиці