Арба-Мінч

25 лип. 2019 р.26 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Fly Stay Save + Ура! Коли ви бронюєте рейси на Skyscanner, ви отримуєте доступ до спеціальних знижок на готелі.
Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Emerald Resort, Dorze Lodge і Swaynes Hotel – найдешевші готелі міста Арба-Мінч. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Арба-Мінч безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Арба-Мінч

від 2 714 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – липень. Середня вартість житла складає 1 099 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Арба-Мінчсічень. Середня вартість житла в цей період складає 2 230 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 066 грн. за добу. Це на 71% менше середньої ціни (1 823 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Арба-Мінч середня температура в місяці липень дорівнює 19,7°C/67,4°F. лютий – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 27,6°C/81,7°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою 15,9°C/60,6°F.
Найближчий аеропорт до міста Арба-МінчАрба-Мінч (AMH) (3,01 км).

Планування подорожі: Ефіопія

Арба-Мінч: місто й околиці