Думагуете

29 лист. 2019 р.30 лист. 2019 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Henia Hotel, Sulit Budget Hotel і Dumaguete Dormitel – найдешевші готелі міста Думагуете. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Думагуете безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Думагуете

від 782 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – травень. Середня вартість житла складає 532 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Думагуетесерпень. Середня вартість житла в цей період складає 689 грн. за добу.
листопад минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 563 грн. за добу. Це на 13% менше середньої ціни (637 грн.) за останні 12 місяців.
Найближчий аеропорт до міста ДумагуетеДумагуете (DGT) (4,83 км). Інші аеропорти поблизу: Міжнародний аеропорт Бохоль-Панглао (62,37 км)

Планування подорожі: Філіппіни