Думагуете

27 лип. 2019 р.28 лип. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Z Pension, Elaine's Abode і Violin Mountain – найдешевші готелі міста Думагуете. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Думагуете безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Думагуете

від 719 грн.
від 2 222 грн.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – липень. Середня вартість житла складає 556 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Думагуетеберезень. Середня вартість житла в цей період складає 719 грн. за добу.
липень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 588 грн. за добу. Це на 7% менше середньої ціни (632 грн.) за останні 12 місяців.
Найближчий аеропорт до міста ДумагуетеДумагуете (DGT) (4,83 км). Інші аеропорти поблизу: Міжнародний аеропорт Бохоль-Панглао (62,37 км)

Планування подорожі: Філіппіни