Вроцлав

25 вер. 2019 р.26 вер. 2019 р.

2 гості - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Haston City Hotel, Park Hotel Diament Wroclaw і Scandic Wroclaw – найдешевші готелі міста Вроцлав. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Вроцлав безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Вроцлав

від 1 470 грн.
від 2 522 грн.
від 3 682 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Вроцлав?

9,8
Шанувальники історії
8,8
Гурмани
8,8
Любителі мистецтва та дизайну
8,2
Сімейні мандрівники
7,7
Любителі нічного життя
Рецензії користувачів (43)
Іванна Лугова
Іванна Лугова
15.05.19

Мені тут сподобалося, місто багате як історичними пам’ятками так і сучасністю. Приємна атмосфера ринкової площі і загалом є багато цікавих мість що подивитися. Місто чудово підходить для розвитку та дозвілля, а також є одним із варіантів для переїзди та змін в дитті

Андрій  Гураль
Андрій Гураль
12.06.19

Старе місто!

Kelly Paras
Kelly ParasУошінгтон
12.02.16

Вроцлав - це чарівне і густе місто (четвертий за величиною Польщі) у південно-західному куточку округу. Заповнені вищими навчальними закладами, місто має молоду, яскраву атмосферу, яка приваблює молодь з усієї Польщі. Центр міста наповнений барвистою вражаючою архітектурою та безліччю барів і ресторанів, що робить його місцем для нічних шукачів і гурманів.

Voyagento Z
Voyagento Z
10.09.19

The Rynek - main square market and Odra embankments near University and Ostrów Tumski island with gas lamps and old churches & picturesque Botanical Garden

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – листопад. Середня вартість житла складає 1 238 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Вроцлавсерпень. Середня вартість житла в цей період складає 1 856 грн. за добу.
вересень минулого року: у середньому номер у цьому готелі коштував 1 361 грн. за добу. Це на 8% менше середньої ціни (1 480 грн.) за останні 12 місяців.
У місті Вроцлав середня температура в місяці вересень дорівнює 14,0°C/57,2°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 24,9°C/76,8°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -3,5°C/25,7°F.
Найближчий аеропорт до міста ВроцлавВроцлав (WRO) (10,87 км).

Планування подорожі: Польща