Вроцлав

28 лют. 2020 р.29 лют. 2020 р.

2 дорослих - 1 номер

Розмірковуєте, де зупинитися? За відгуками гостей Hotel Gem, Haston City Hotel і Park Hotel Diament Wroclaw – найдешевші готелі міста Вроцлав. Безкоштовний сервіс Skyscanner Hotels допоможе вам швидко знайти житло на час подорожі. Тут ви можете легко знайти, порівняти та забронювати житло в місті Вроцлав безпосередньо на веб-сайті готелю або туристичної агенції. За бронювання за допомогою нашого сервісу ми не стягуємо оплату. Щоб почати, укажіть дати подорожі в полі пошуку зверху, і ми знайдемо дешеві пропозиції готелів для вас. Або виберіть один із готелів вище.

Найкращі готелі в місті Вроцлав

від 1 255 грн.
від 1 969 грн.
від 3 049 грн.

Що мандрівники кажуть про місто Вроцлав?

9,8
Шанувальники історії
8,8
Гурмани
8,7
Любителі мистецтва та дизайну
8,0
Сімейні мандрівники
7,3
Любителі нічного життя
Рецензії користувачів (60)
Іванна Лугова
Іванна Лугова
15.05.19

Мені тут сподобалося, місто багате як історичними пам’ятками так і сучасністю. Приємна атмосфера ринкової площі і загалом є багато цікавих мість що подивитися. Місто чудово підходить для розвитку та дозвілля, а також є одним із варіантів для переїзди та змін в дитті

Андрій  Гураль
Андрій Гураль
12.06.19

Старе місто!

Kelly Paras
Kelly ParasУошінгтон
12.02.16

Вроцлав - це чарівне і густе місто (четвертий за величиною Польщі) у південно-західному куточку округу. Заповнені вищими навчальними закладами, місто має молоду, яскраву атмосферу, яка приваблює молодь з усієї Польщі. Центр міста наповнений барвистою вражаючою архітектурою та безліччю барів і ресторанів, що робить його місцем для нічних шукачів і гурманів.

Rich Fox
Rich Fox
17.01.20

I really liked the city, its atmosphere, beauty and desire to come there again.

Запитання й відповіді

Найдешевший місяць – лютий. Середня вартість житла складає 1 334 грн. за добу. Найдорожчий місяць для проживання в місті Вроцлавсерпень. Середня вартість житла в цей період складає 1 906 грн. за добу.
лютий минулого року – середня ціна в готелі складала 1 652 грн. за ніч. Це середня ціна за добу за попередні 12 місяців.
У місті Вроцлав середня температура в місяці лютий дорівнює 1,1°C/34,0°F. липень – зазвичай найтепліший місяць із середньою температурою 24,9°C/76,8°F. січень – найхолодніший місяць із середньою температурою -3,5°C/25,7°F.
Найближчий аеропорт до міста ВроцлавВроцлав (WRO) (10,87 км).

Планування подорожі: Польща